Atsinaujinusi „Ikea“ Kazlų Rūdoje: gamyklos plotas – dešimtys tūkstančių kvadratinių metrų

Šiandien „IKEA Industry Lietuva“ kartu su kolegomis, partneriais, valdžios ir žiniasklaidos atstovais iškilmingai atidarė atnaujintą ir išaugusią baldų gamyklą Kazlų Rūdoje. Investavus 63 milijonų eurų, „IKEA Industry Lietuva“ yra tarp penkių didžiausių baldų gamintojų šalyje, siūlančių modernią darbo vietą tvarios gamybos procesuose. 

„Ikea“ parduotuvė (nuotr. SCANPIX)

Pasak generalinės direktorės Ingos Urbonavičiūtės, atnaujintos gamyklos atidarymas dar labiau sustiprins baldų gamybos pozicijas Kazlų Rūdoje: „Šiandien yra ypatinga diena, kadangi atveriame duris išaugusiai gamyklai kartu stiprindami jau dešimtmetį gyvuojančią „IKEA Industry Lietuva“, – sako įmonės vadovė. 

Naujos kartos gamykla 

„Naujojoje 30 000 kvadratinių metrų gamykloje įdiegta naujausia įranga ir technologijos, kurios iš esmės padidins baldų gamybos apimtis ir padės pagaminti daugiau mažesnėmis sąnaudomis“, – teigia  gamyklos vadovas Kęstutis Čičinskas bei priduria, kad automatizavimo lygis nuo šiol bus kur kas didesnis, įskaitant modernią autonominę kokybės kontrolės sistemą, užtikrinančią aukščiausios kokybės produktus, kurių klientai tikisi. 

REKLAMA

Naujosios investicijos įneš pozityvių pokyčių ir patiems darbuotojams – nuo naujausių erdvių ir veiklų iki patobulintos ergonomikos, į pakavimo liniją integruojant robotus. Įmonė kelia sau tikslą ir toliau būti saugia ir modernia darbo vieta.

Pasak K. Čičinsko, išaugęs automatizacijos lygis pareikalaus naujų darbuotojų įgūdžių, kuriems įgyti bus suteikiamos mokymosi galimybės pas tiekėjus ir kituose „IKEA Industry“ padaliniuose visoje Europoje. „Vadovaudamiesi IKEA vertybėmis, norime būti vertinami kaip patrauklus darbdavys, užtikrinantis lygias galimybes. Mes vertiname paprastumą, susikalbėjimą, dirbame kartu siekdami savo tikslų ir norime viską, ką darome šiandien, rytoj padaryti dar geriau“, – teigia gamyklos vadovas. 

IKEA Industry Lietuva“ vadovaujasi tvaraus verslo principais, rūpinasi aplinka ir bendruomene. Naujasis gamyklos išplėtimas bei nauja įranga leis dar efektyviau vykdyti gamybą taupant energiją ir žaliavas, generuojant mažiau atliekų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų