Kitokia nakvynė pajūryje – siūlo ir jachtą, ir traukinio kupė

Pajūryje populiarėja išskirtinės nakvynės vietos. Ištroškusiems neįprasto poilsio, Nidoje siūloma apsistoti burinėje jachtoje, o štai Palangoje – traukinio vagono kupė. Artimiausiu metu bus siūloma išbandyti ir nakvynę medyje, namo pastogėje arba neįprastuose meno objektuose.

Atostogaujantiems Nidoje ir ieškantiems išskirtinės poilsio vietos, siūloma apsistoti viešbutyje ant vandens – burinėje jachtoje.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįprasta nakvynė pajūryje

„Tai romantiška vieta. Dėl to, kad nakvynė jachtoje su vaizdu į kopas. Kur surasi tokią vietą Lietuvoj? Net ir pasauly tokių vietų reikia paieškoti“, – tvirtina jachtos kapitonas Arūnas Bartkevičius.

Burinės jachtos „Džaladūta“ kapitonas aprofė ir vidų. Čia – jaukus raudonmedžio jachtos interjeras.

Jachtoje – dvi kajutės, jose įrengtos 4 miegamos vietos.

Jachtoje yra ir kambuzas – laivo virtuvė, kokpitas su dideliu stalu ir galjunas – tualetas. Sezono metu nakvynė čia kainuoja apie 120 eurų. Kam per brangu, bet norisi neįprasto poilsio, siūloma net 12-a kartų pigesnė nakvynė Palangoje – traukinio vagone. Juo tris dešimtmečius vyko kelionės Vilnius-Maskva.

REKLAMA

„Buvęs Lietuvos geležinkelių vagonas, kuris buvo pritaikytas tarptautiniam pervežimui. Jisai buvo naudojamas apie 30 metų, jis 1988 metų gamybos, gerai išlaikytas“, – pasakoja kempingo vadovas Audrius Skardžius.

Vagonas atsiėjo 15 tūkst. eurų, dar tiek kainavo jį atgabenti į pajūrį. Vagone dviem aukštais miegoti gali 40 žmonių. Lovos kaina dvivietėje arba keturvietėje kupė – 10 eurų.

Verslininkai pastebi, kad atsiranda vis daugiau smalsuolių, norinčių apsistoti ne įprastame viešbučio kambaryje. Tad ieškoma naujų nakvynės idėjų.

Na, o norintiesiems pailsėti gamtoje, tačiau ieškantiems ir komforto, siūloma nakvoti šiuolaikiniuose namukuose – konteineriuose su didžiuliu langu į gamtą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų