Duris atvėrė pirmasis „Hilton“ viešbutis Lietuvoje  Fotodiena/Arnas Strumila
41

 

Vilniaus Gedimino prospekte penktadienį atidarytas pirmasis šalyje tarptautinio tinklo „Hilton“ viešbutis „Hilton Garden Inn“. Jis yra nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Eika“ pastatyto 49 mln. eurų vertės komercinio ir gyvenamojo komplekso „Live square“ dalis.

 

„Atveriame duris pirmojo „Hilton“ prekės ženklo viešbučio mūsų šalyje. (...) Šie metai yra „Hilton“ metai, kai jie švenčia savo gyvavimo šimtmetį“, – atidarymo renginyje sakė viešbučio vadovas Tadas Ėvaltas.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Duris atvėrė pirmasis „Hilton“ viešbutis Lietuvoje

„Eikos“ vadovas Domas Dargis sakė, kad „Live square“ yra didžiausias, sudėtingiausias ir ilgiausias „Eikos“ projektas.

Viešbučio operatorės bendrovės „Apex Alliance“ vadovas Augustinas Barauskas, sako kad viešbutis Vilniuje taps pavyzdžiu investuotojams.

„Hilton“ atstovai jau dabar sako, kad šis viešbutis bus pavyzdys ir kitiems investuotojams, kurie ruošiasi investuoti į „Hilton Garden Inn“ vardą, jie rodys būtent šį viešbutį“, – teigė jis.

Pasak T. Ėvalto, viešbutis labiau orientuotas į verslo klientus, tačiau juo domisi ir turistai.

„Mūsų viešbutis yra verslo viešbutis ir mūsų pagrindinis keliautojas bus verslo keliautojas, bet šiandien pastebime, kad viešbučiu labai domisi savaitgalio keliautojai“, – žurnalistams penktadienį sakė T. Ėvaltas.

REKLAMA

Jis taip pat teigė nebijantis konkurencijos apgyvendinimo paslaugų sektoriuje.

„Po mūsų atidarymo artimiausiu metu nieko labai didelio iki 2020-ųjų pabaigos nenusimato, matome skaičius, kaip auga keliavimas mūsų šalyje (...). Mes tikrai turėsime savo klientą, savo rinkos dalį, mes tikrai labai pozityviai žiūrime“, – teigė jis.

Anot jo, šiuo metu jau rezervuota apie 20 viešbučio kambarių, šeštadienį laukiama dviejų grupių, kurios užims daugiau nei 50 kambarių.

Pastate yra 164 kambariai, atitinkantys „Hilton“ ženklo standartą, sporto salė, restoranas, konferencijų centras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų