„All Media Eesti“ stiprina pozicijas: įsigijo 90 proc. „Artist Media“ akcijų

„All Media Eesti“, priklausanti didžiausiai Baltijos šalyse žiniasklaidos grupei „All Media Baltics“, kuriai priklauso ir Lietuvoje veikianti žiniasklaidos grupė UAB „All Media Lithuania“, stiprina pozicijas reklamos rinkoje ir įsigijo 90 proc.

Susitikimas (nuotr. 123rf.com)

„Artist Media AS“ akcijų, – tai didžiausia Estijoje įmonė, teikianti radijo, audio ir BTL reklamos paslaugas prekybos tinklams. Likę 10 proc. akcijų priklausys buvusiam pagrindiniam akcininkui Priit Laur. Sandorio vertė neatskleidžiama.

„Integruotų žiniasklaidos sprendimų siūlymas yra strateginis mūsų grupės prioritetas. Įsigiję „Artist Media“, galėsime pasiūlyti integruotą reklamos sprendimą, apjungiantį įvairius kanalus – televiziją, radiją, internetą, prekybos vietas – ir taip užtikrinsime dar platesnę reklamos kampanijų sklaidą bei efektyvumą. „Artist Media“ yra sukaupusį didelę patirtį mažmeninės prekybos reklamos srityje. Labai vertiname jų įdirbį teikiant radijo ir BTL paslaugas prekybos centrams ir kuriant audio sprendimus, taip pat profesionalią darbuotojų komandą bei organizacinę kultūrą“, – sakė Priit Leito, „All Media Eesti“ generalinis direktorius.

REKLAMA

„Tai puikus verslo sinergijos pavyzdys. „All Media Eesti“ – puikus partneris, kuris leis mums dar labiau plėsti savo veiklą, o jie galės naudoti mūsų kuriamus produktus savo valdomiems TV kanalams bei radijo stotims“, – komentavo Priit Laur, „Artist Media“ įkūrėjas ir buvęs pagrindinis akcininkas.

Apie „All Media Eesti“

„All Media Eesti“ kaip ir „All Media Lithuania“ priklauso didžiausiai žiniasklaidos grupei Baltijos regione – „All Media Baltics“. Strateginius pokyčius „All Media Baltics“ pradėjo įgyvendinti po to, kai grupę įsigijo JAV investicijų bendrovė „Providence Equity Partners“ (2017 spalio mėn.). „All Media Baltics“ priklauso šie prekės ženklai: TV kanalai: TV3, LNT, TV6, Kanāls 2, 3+, TV8, TVPlay Sports, TV1000 Premium; radijo stotys: „Star FM“, „Radio Volna“ ir „Power Hit Radio“; naujienų ir pramogų portalai: Skaties.lv, Uudised.ee, Buduaar.ee ir TV3.lt, skaitmeninė palydovinė televizija „TVPlay Home“, didžiausia Baltijos šalyse vaizdo transliacijų internetu platforma „TVPlay“ ir „TVPlay Premium“ bei skaitmeninė reklaminė platforma „SmartAD“.

Apie „Artist Media AS“

„Artist Media“ yra didžiausia įmonė Estijoje, veikianti nuo 2002 metų ir teikianti visapusiškus radijo, garso ir BTL sprendimus prekybos centrams, radijo reklamos gamybos ir pardavimo, foninės muzikos ir garso takelių kūrimo, garso sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros paslaugas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų