Šiaurės Korėja pirmoji įrašyta vienuoliktą kartą. Situacija čia nepasikeitė ir prie valdžios vairo stojus naujajam šalies vadovui Kim Jong Unui. Organizacijos duomenimis, darbo lageriuose Šiaurės Korėjoje dirba 50-70 000 krikščionių. Neretai jie kankinami iki mirties.
Krikščionys Šiaurės Korėjoje laikomi pavojingais politiniais priešais, nes jie atmeta "čučhės" ideologiją bei dievui prilygstantį valstybės įkūrėjo Kim Il Sungo bei 2011-aisiais mirusio jo sūnaus Kim Jong-Ilo garbinimą. Savo tikėjimą apie 200-400 000 krikščionių Šiaurės Korėjoje gali išpažinti tik slapta.
Organizacijos duomenimis, krikščionių persekiojimas išaugo ir Afrikoje. Pirmą kartą į atitinkamą sąrašą pateko tokios žemyno šalys, kaip Malis, Tanzanija, Kenija, Uganda ir Nigeris. Islamo ekstremizmas čia yra pagrindinis sistemingo krikščionių persekiojimo šaltinis.
"Open Doors" vertinimu, visame pasaulyje dėl savo krikščioniško tikėjimo diskriminuojami arba engiami 100 mln. žmonių. Nors persekiojimas didėja, krikščioniškų bendruomenių skaičius daugelyje šalių auga. Krikščionių Afrikoje ir Pietų Amerikoje nuo aštuntojo dešimtmečio padvigubėjo, o Azijoje - patrigubėjo.
Kiekvienais metais organizacija vertina krikščionių religijos laisvę 50 šalių.