Merkel dėl koronaviruso atšaukė lapkritį Berlyne planuotą ES viršūnių susitikimą

Vokietijos kanclerė Angela Merkel penktadienį paskelbė dėl koronaviruso atšaukianti Europos Sąjungos viršūnių susitikimą, kuris turėjo vykti kitą mėnesį Berlyne ir per kurį turėjo būti aptarti santykiai su Kinija.

„Pandemijos kontekste aiškiai pasakėme, kad neleisime įvykti neformaliam viršūnių susitikimui. Privalome išsiversti be jo“, – žurnalistams Briuselyje sakė A. Merkel.

Šiuo metu ES pirmininkaujanti Vokietija apie šį susitikimą paskelbė Bendrijos 27 narėms bandant užimti tvirtesnę vieningą poziciją Pekino atžvilgiu, augant nerimui dėl žmogaus teisių ir nesąžiningos prekybos. 

Berlynas ypač nekantrauja iki metų galo sudaryti ES ir Kinijos investicijų susitarimą. Viršūnių susitikimas Berlyne galėjo padėti Europai sutarti dėl bendros pozicijos.  

Kinija sako, kad susitarimas gali būti sudarytas šiais metais, tačiau ES pareigūnai tvirtina, kad jie nesutiks su nenaudingoms sąlygomis tik tam, kad būtų užbaigtos derybos.  

Briuselis nori, kad būtų užtikrinta didesnė pagarba intelektinei nuosavybei, atsisakyta įsipareigojimų perduoti technologijas ir sumažintos subsidijos Kinijos valstybės įmonėms.  


Rašyti komentarą...
t
tadusios
2020-10-22 03:02:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
sheize merkel,du bist sveine gross und diq,javol javol ich liebe alkohol,die mutter und die vater pasli na huter i vot beda slucelas die Merkel corona palucilas.
Atsakyti
0

t
tadusios
2020-10-22 02:57:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Merkel eina siknon su savo korona,rurgebyt Merkel.
Atsakyti
-1

t
tadusios
2020-10-22 02:59:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
MERKELIS EINA NAHUI
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų