Kirkorovo advokatas: žadame skųsti sprendimą dėl atlikėjo įtraukimo į juodąjį sąrašą

Rusijos popatlikėjo Filipo Kirkovo advokatas pranešė, kad žada skųsti Lietuvos sprendimą įtraukti dainininką į nepageidaujamų asmenų sąrašą.

„Filipas Bedrosovičius, kaip ir aš, mano, kad neoru kultūrą naudoti politiniams tikslams, todėl Filipas man pavedė tvarkyti reikalus Europos teismuose, kur mes kovosime ir ginsime jo pilietinę poziciją“, – sakė advokatas Aleksandras Dobrovinskis. Jį cituoja Rusijos valstybės valdoma žiniasklaida. 

Šią savaitę Rusijos ir Bulgarijos piliečiui F. Kirkorovui penkeriems metams uždrausta atvykti į Lietuvą.

Lietuvos Vyriausybės atstovai sako, kad toks sprendimas priimtas, nes dainininkas viešai teisina Krymo okupaciją.

Klausimas dėl F. Kirkorovo politinėje darbotvarkėje atsidūrė, kai Andrius Tapinas paviešino, kad dėl koronaviruso pandemijos atidėjus jo koncertą, organizatoriai gavo valstybės kompensaciją.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-01-21 18:29:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei advokatas nors kiek domisi ES sankcijomis taikomomis nelegaliai, be Ukrainos leidimo ir vizos atvykusiems į ruskių ordos okupuotą Krymą, advokatas jau supranta kad byla beviltiška ;) Aišku advokatui svarbiausia ne bylos baigtis bet pamelžti kirkorovo piniginę :))))
Atsakyti
-2

V
Virgelis
2021-01-21 19:02:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na nepulkite jūs rusų dalininkų, juk ten Rusija , pamiršot kai sąjunga buvo jai norėjai papult į vakarus, kiek reikėjo, ir partiniu but ir saugumiečiu, ten gi nieks nepasikeitę, jai ne reklamuos rosijos nieks į Europą neleis tai ir tenka rusų "žvaigždėm", kaip jie patys sako "Y rybku sjiest į na...., siest!!
Atsakyti
0

A
Are
2021-01-23 07:27:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kirkorovas Bulgarijos pilietis Europos sąjunga tai ką Landsbergis Bulgarijai sankcijas deda jei kiek pasidomėtu tai Kirkorovas yra bulgaras turintis dvigubą pilietybę geras ministras kišasi kur nereikia.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų