Kim Jong Unui numetus svorio pasklido gandai apie jo sveikatos būklę

Pirmą kartą po mėnesio viešai pasirodęs Kim Jon Unas pastebimai sulyso, o tai gali būti ženklas, kad jis galimai turi su svoriu ir gyvenimo būdu susijusių sveikatos problemų.

Spėlionių dėl Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno sveikatos padaugėjo po to, kai buvo paviešintos nuotraukos, kuriose aiškiai matyti, kad jis numetė svorio.

Kim Jong Uno stambus sudėjimas pasaulinio dėmesio susilaukė dar prieš beveik dešimtmetį jam tapus šalies lyderiu. Kaip praneša Pietų Korėjos naujienų agentūra „Yonhap“, šeštadienį Šiaurės Korėjos valstybinės žiniasklaidos paviešintuose vaizduose lyderis atrodo pastebimai sulieknėjęs.

Išanalizavus Šiaurės Korėjos lyderio nuotraukas iš praeitą savaitę vykusio partijos politbiuro susirinkimo – jo pirmojo viešo pasirodymo šį mėnesį – „NK News“ pranešė, kad jis numetė nemažai svorio.

Antradienį Seule įsikūręs naujienų portalas paskelbė padidintus vaizdus, kuriuose matyti, kad Kim Jong Unas, kuriam, manoma, yra 37-eri, sumažino savo mėgstamiausio laikrodžio, kurio vertė, spėjama, siekia 12 000 JAV dolerių, apyrankę.

Palyginus su nuotraukomis iš 2020 m. lapkričio ir šių metų kovo mėnesių, naujose nuotraukose jo riešas atrodo daug plonesnis.

Daug rūkantis Kim Jong Unas, kurio tėvas, Kim Jong Ilas 2011 m. gruodį mirė nuo įtariamo širdies smūgio, visą gyvenimą kovojo su sveikatos problemomis, dėl kurių ekspertai kaltina jo svorį ir gyvenimo būdą.

Pietų Korėjos nacionalinė žvalgybos tarnyba pernai parlamentarams teigė mananti, kad Kim Jong Unas svėrė 140 kg, o nuo atėjimo į valdžią jis kasmet priaugdavo po 6–7 kg, pranešė „NK News“.

Tiesa, iš šio portalo pranešimų yra sunku pasakyti, ar pasikeitusią lyderio išvaizdą lėmė kokia nors liga, ar sąmoningas sprendimas numesti svorio.

Vienas analitikas „NK News“ teigė, kad lyderis galėjo nuspręsti numesti svorio, norėdamas pagerinti savo įvaizdį jo valdomoje šalyje. Šiuo metu Šiaurės Korėja kovoja su maisto trūkumu ir ekonomine krize, kurią sukėlė koronaviruso pandemijos metu drastiškai sumažėjusi prekyba su Kinija, viena po kitos sekusios stichinės nelaimės ir tarptautinės sankcijos, įvestos reaguojant į režimo branduolinių ir balistinių raketų programas.

Gandai apie Kim Jong Uno sveikatą yra dažni. 2014 m. jis beveik šešias savaites nesirodė viešumoje, o pagaliau grįžęs į visuomenės akiratį, jis vaikščiojo su lazda. Po kelių dienų Pietų Korėjos šnipinėjimo agentūra paskelbė, kad jam buvo atlikta cistos pašalinimo iš kulkšnies operacija.

Pernai pavasarį lyderis dingo beveik trims savaitėms. Tuomet pasklido gandai, kad jo sveikata galėjo smarkiai pablogėti po širdies operacijos. Kai kuriuose pranešimuose netgi buvo teigiama, kad jis mirė. Tačiau labiau tikėtina teorija, pasklidusi po to, kai Kim Jong Unas sugrįžo ir atrodė visiškai sveikas, yra tai, kad tuo metu jis paprasčiausiai izoliavosi kartu su savo šeima, norėdamas išvengti pandemijos keliamo pavojaus.

Šiaurės Korėja ir toliau tvirtina, kad šalyje nebuvo užfiksuotas nei vienas koronaviruso atvejis po šalies sienų su Kinija ir Rusija uždarymo ir kelionių lėktuvais sustabdymo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų