Plinta „McDonald's“ darbuotojos atsakas smurtautojui: už drąsą giria visi Vaizdo įrašas

 Į vieną Floridos restoranų atėjęs benamis Danielis Tayloras pasipiktino, kai šiam „McDonald's“ darbuotoja padėkle prie gėrimo nepadėjo plastikinio šiaudelio. Sučiupęs moterį už rūbų vyras pritraukė ją prie savęs, o „McDonald's“ darbuotoja atsakė stipriais smūgiais smurtautojui tiesiai į veidą.

Su aplinkos užterštumu kovojanti Floridos valstija priėmė įstatymą, kuriuo siekia sumažinti plastiko suvartojimą. Kasdien Jungtinėse Valstijose vien „McDonald's“ restoranų klientai pasinaudoja milijonais plastikinių šiaudelių, kurių panaudojimas yra vienkartinis, o vėliau šiaudelis tampa šiukšle, kuri niekada nesuyra pilnai.

Po tokio moters atsako klientas pagrasino darbuotojai, jog ši bus atleista ir neegzistuoja toks įstatymas, o pastaroji atšovė, jog šis keliaus tiesiai į kalėjimą.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Užfiksavo smurto protrūkį „McDonald's“ – kliento pyktį sukėlė pasikeitusi tvarka

Vaizdo įrašą užfiksavusi kita „McDonald's“ klientė patikino, jog konfliktas prasidėjo dėl paprasčiausio šiaudelio, kuomet darbuotoja pasakė, jog pagal naują įstatymą ji neprivalanti duoti šiaudelio.

Per porą dienų šis „Facebook“ patalpintas įrašas jau susilaukė 2,5 milijonų peržiūrų, o „McDonald's“ darbuotoja Yasmine James už drąsų atsaką smurtautojui sulaukė daugybės žmonių palaikymo ir užtarimo. 

Nuo 2019 metų Floridoje priimtas įstatymas, kuris maitinimo įstaigoms uždraudė duoti plastikinius šiaudelius klientams, jeigu to nepaprašo pats pirkėjas. Visiškai atsisakyti šiaudelių planuojama 2020 metais.

Išeidamas iš restorano anksčiau jau teistas amerikietis dar smogė į pilvą vienam darbuotojų, o po kurio laiko buvo sulaikytas vietos policijos. D. Taylorui pareikšti dveji kaltinimai. „McDonald's“ atstovai patvirtino, jog dėl šio incidento jų darbuotoja nebus atleista, o darbuotojų saugumas – visada jų prioritetas.

Vaizdo įrašą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų