D. Trumpas prakalbo apie galimybę Krymą pripažinti Rusijos dalimi

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas atsisakė atmesti galimybę, jog per kitą mėnesį įvyksianti susitikimą su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu galėtų pripažinti Rusijos įvykdytą Ukrainos Krymo regiono aneksiją.

Donaldas Trumpas: Sirijoje vyko labai aršus mūšis tarp JAV ir Rusijos pajėgų  (nuotr. SCANPIX)

Žurnalistams paklausus, ar jis, kaip kalbama, svarsto galimybę pripažinti Krymą Rusijos dalimi, D. Trumpas atsakė: „Pažiūrėsime“.

Artėjant NATO viršūnių susitikimui, D. Trumpo atsisakymas patvirtinti ilgalaikę JAV opoziciją Rusijos intervencijai Ukrainoje papiktins Europos sąjungininkus. Liepos 11 dieną Briuselyje su Vakarų lyderiais susitiksiantis Amerikos prezidentas vėliau, liepos 16 dieną, skirs į Helsinkį, kur įvyks jo dvišalis susitikimas su V. Putinu.

Pripažinimas, kad Krymas niekada nebegrįš į Ukrainos rankas, Rusijai būtų didelis laimėjimas, nors jai dėl Krymo aneksijos vis dar taikomos tarptautinės sankcijos. D. Trumpas neseniai nenoriai pritarė JAV prieštankinių raketų siuntimui Ukrainos pajėgoms, tačiau kiti aukšto rango JAV pareigūnai teigia, kad sankcijos Rusijai galios tol, kol Maskva neatsitrauks.

Tačiau D. Trumpas jau kurį laiką remia idėją gerinti santykius su Maskva, ir Vakarų diplomatai jau kurį laiką nuogąstauja, kad Helsinkyje jis gali padaryti didelių nuolaidų.


Rašyti komentarą...
K
Kaunas
2018-06-30 16:45:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trumpas rusijos projektas,tai aisku senei buvo.AR

tikTrumpas rusijos projektas,pagyvensim pamatysim,ar nebus tik teritoriju pasidalinimas.


Atsakyti
-1

t
ttt
2018-06-30 17:54:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
po kol kas tas prostitučių mižnius yra ir netikiu, kad jis pajėgs pripažinti
Atsakyti
-1

x
xxL
2018-06-30 19:09:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nezinqu kokius kompromatus KGBistai turi apie Trumpa, bet USA valdymo sistema veikia puikiai ir saugikliai veikia ir laukia momento kai putino ikaitas susimaus. Trumpas akivaizdziai tai supranta ir blaskosi :)
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų