„Reuters“ paviešinti kadrai: merginas viešnamyje nugirdo vaistais, kad nieko nejaustų

„Reuters“ fotografų darbas tikrai nėra lengvas ar įprastas. Kone kiekvieną dieną tenka galvoti, kokią temą pasirinkti šiandien. Fotografas Andrew Biraj prieš kelis metus ryžosi paviešinti, kaip atrodo gyvenimas tų žmonių, kuriuos retai kada matome kituose žiniasklaidos leidiniuose.

Skurdus viešnamis Bangladeše (nuotr. SCANPIX)
86

(86 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parodė slaptuosius kambarius: štai kaip atrodo prostitučių pragaras

Šešiolikmetė Maya visą dieną laukia atvykstančio kliento. Per vieną darbo dieną viešnamyje jauna moteris gali uždirbti maždaug nuo 3 iki 6 eurų. Klientų per dieną – apie 20. Moteris turi sūnų, kuris taip pat gimė ir gyvena kartu su mama viešnamyje.

Moteris negali nusipirkti kambario ar buto, ji neturi pinigų. Maya yra viena iš tūkstančio jaunų merginų Azijoje, kurios duoną užsidirba viešnamiuose pardavinėdamos savo kūną.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešintas intymus pokalbis su prostitucija apkaltinta lietuve

Jaunoms merginoms šiame Bangladešo viešnamyje siūlomas pavojingas hormonas Oradeksonas, kuris suteikia joms daugiau svorio ir neva daro patrauklesnėmis vyrams.

(122 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Geriausi „Reuters" metų kadrai

Pasak BBC, Oradeksonas yra nepaprastai pavojingas, prie jo greitai priprantama. Jis neigiamai veikia hormonus, kenkia sveikatai. Po tam tikro laiko šis narkotikas sunaikina imuninę sistemą, ir žmonės miršta.

„Yra didžiulis skirtumas tarp to, kaip atrodau dabar, ir kokia išsibadavusi atrodžiau vaikystėje, - sako 17 m. Hashi, sekso paslaugų versle besisukanti nuo 10 metų ir vartojanti steroidus. - Aš esu sveikesnė, nei anksčiau, ir galiu aptarnauti labai daug klientų per dieną. Kartais iki 15.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų