Taip atrodo baimė: šiurpiausia, ką teko matyti

Viskas prasidėjo dar 2008 metais, kai fotografas Lee Jeffries atvyko į Londoną ketindamas dalyvauti maratone. Dieną prieš varžybas vyras praleido tiesiog slampinėdamas gatvėmis ir ieškodamas kadrų bei idėjų. Panašu, kad bent jau įkvėpimo tikrai pasisėmė.

Taip atrodo baimė: vyras kasdien fotografuoja benamius
38

Netoli kinų kvartalo fotografas pamatė miegančią benamę moterį, kuri miegojo šalia šiukšlių dėžių.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Taip atrodo baimė: vyras kasdien fotografuoja benamius (Lee Jeffries nuotr.)

„Ji mane pastebėjo ir pradėjo šaukti, turbūt išsigando, nes pamanė, kad noriu kažką nugvelbti“, - pasakojo fotografas L. Jeffries.

Vyras galėjo nusisukti ir nueiti, arba pabendrauti su moterimi. Ką ir pabandė padaryti fotografas. Paaiškėjo, kad moteriai per 80 metų ir ji viską prarado, nes pradėjo vartoti narkotikus. Jos šeima ją paliko, todėl buvo priversta gyventi Londono gatvėse.

Po šio pokalbio fotografui kilo idėja įamžinti benamius ir aprašyti trumpas jų gyvenimo istorijas. Nuotraukose galime pamatyti išties labai jautrių kadrų, kuriuose – jauni ir jau visko netekę žmonės. Kelerius metus vyras keliavo po Las Vegaso, Niujorko, Londono, Romos ir kitų didžiųjų pasaulio miestų gatves. Jis ieškojo istorijų.

„Kai aš grįžtu iš kelionių, negaliu taip greitai visko pamiršti ir toliau ramiai gyventi. Visos tų žmonių istorijos mane paveikia. Negaliu palikti emocijos, kai redaguoju fotografijas. Kartais vienas kadras gali priversti net verkti“, - pasakojo fotografas.

Menininko darbus galime pamatyti visame pasaulyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų