Artėjant gruodžio 21-ąjai vieni ruošiasi netikėtiems ekstremaliems išbandymams, kiti pašaipiai stebi ir net ironiškai juokauja, kad apokalipsė penktadienį esanti tiesiog kiaulystė: atidirbsime visą savaitę, o savaitgalio taip ir nesulauksime.

Tad kas laukia Lietuvos ir visos mūsų planetos vadinamąją „majų apokalipsės“ dieną ir ar tikrai būtent tą dieną? Gal kas nors neteisingai perskaitė pranašystes, o gal pati diena nustatyta neteisingai – juk laiko skaičiavimas ir kalendoriai ne kartą keitėsi...

Atsakyti į šiuos klausimus bandė ir tebebando daugelis. Šį kartą žvelgdamas į kortas atsakyti į juos mėgina garsus tarologas Leopoldas Malinauskas. Specialiai Balsas.lt mesdamas kortas jis sako, kad argumentas, jog neva baigiasi majų kalendorius, ginčytinas, nes jis gali nesutapti su vėlesniais kalendoriais. Juk net Julijaus Cezario ir Grigaliaus kalendoriai skiriasi kone dviem savaitėmis, primena jis.

REKLAMA

„Mes nežinome, kiek skiriasi dabartinis ir majų kalendoriai. Tačiau planetai visai nesvarbu, kaip mes skaičiuojame laiką“, – sako L. Malinauskas. Tačiau nepaisant to, kada tai įvyktų – po dienos ar po mėnesio, jokia apokalipsė Žemei negresia, sako tarologas, traukdamas kortas. Tačiau civilizacijos pabaiga, anot jo, visai reali. Ir taip jau buvę ne vieną kartą.

Jūsų dėmesiui tarologo L. Malinausko įžvalgos apie galimus dar vienos civilizacijos pabaigos scenarijus – kosminę, geologinę ir ekologinę katastrofą bei ateivių invaziją ir pasaulių karą ir jų tikimybę ne tik gruodžio 21-ąją.

Tarologas L. Malinauskas primena, kad tai – tik kortų prognozės, o žmonijos istorijoje bauginančių pranašysčių buvo ne viena, bet pasaulis liko toks, koks buvęs.  


Rašyti komentarą...
A
Artistas
2012-12-21 07:36:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
valinkit nafik velniai su savo nesamonem :DDDDDDDDDDD
Atsakyti
0

v
vaivorykste
2012-12-21 10:40:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Artistai, tavyje šneka baimė, nes jokas labiau į isterišką panašus...
Atsakyti
0

c
cmon
2013-02-18 16:57:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu gi sako kad tai tik prognozes, nebutinai jos ten nutiks, cmon zmones skaityt ismokit ://
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų