Merkinės piramidė (nuotr. asm. archyvo)

Merkinės piramidė (nuotr. asm. archyvo)

Ar tikrai jau po kelių dienų pasaulį supurtys iki tol neregėti kataklizmai, o gal net baigsis apie 2000 milijonų metų skaičiuojančios Žemės egzistavimas? Panevėžietė pasirūpino slėptuve, o iš Merkinės piramidės šeimininko Povilo Žėko sukaupto rezervo dešimt žmonių išgyventų pusmetį. Kodėl vieni didina atsargas, o meteorologai ir senoliai iš pasaulio pabaigos tik juokiasi?

Savaip apie pabaigą

Ar tikrai jau po septynių dienų pasaulį supurtys iki tol neregėti kataklizmai, o gal net baigsis apie 2000 milijonų metų skaičiuojančios Žemės egzistavimas? Panevėžietė verslininkė jau pasirūpino slėptuve ir kasdien reikalingiausiomis atsargomis, stebuklingomis galiomis garsėjančios Merkinės piramidės šeimininko Povilo Žėko šeima ateitį suplanavo taip, kad dešimt žmonių iš sukauptų atsargų išsiverstų bent pusmetį.

REKLAMA

Dvasininkai laukia tikinčiųjų bažnyčiose per Kalėdas ir siūlo nesureikšminti neva pasaulio pabaigą pranašaujančio senovės majų kalendoriaus. Kataklizmus prognozuojanti garsi meteorologė Audronė Galvonaitė skelbiamos apokalipsės dieną žada sukti galvą protų mūšyje. O jūs ar ramiai miegosite gruodžio 21-ąją?

Kartu apokalipsės akivaizdoje

Panevėžio priemiestyje gyvenanti individualios įmonės savininkė Rasa (vardas pakeistas) net giminėms nesigiria, ką sauganti po namu dar jį statant įrengtoje slėptuvėje. Per metus jame moteris sugebėjo sukaupti tiek gėrybių, kad skeptiškai tokį Rasos rūpestį vertinanti šeima gali jaustis rami: apokalipsės akivaizdoje bent jau badas ir troškulys jai tikrai negresia.

Verslininkės artimieji – vyras, abi dukros su vyrais ir penki anūkai jau sausį tvirtai žinojo, kur praleis gruodžio 21-ąją – paskutinę darbo dieną prieš ilgąjį šventinį savaitgalį. Net ir netikintiems pasaulio pabaiga artimiesiems Rasa prisakiusi tądien žūtbūt susirinkti pas ją.

Slėptuvėje – ir degtinė

Į verslininkės slėptuvę veda nuo svetimų akių apsaugotas įėjimas iš namo. Joje sukrautos stirtos dėžių. Rasa prikrovė visko, ko reikėtų, kad net ekstremaliomis sąlygomis išgyventi būtų gana patogu. Kai baigiantis 2011-iesiems astrologai, būrėjai ir kiti pranašai ėmė skelbti gąsdinamas prognozes apie mistinį 2012-ųjų gruodžio 21-ąją reiškinį – esą pasaulio pabaigą žymintį majų kalendorių, Rasa nusprendė, užuot rizikavusi, tam kiek įmanoma pasiruošti.

Anot moters, netgi jei tądien nieko neįvyks, sukauptos atsargos nepražus.

Per metus Rasa pripirko ir, pasirūpinusi mėsa, pati prigamino galybę konservų, jos slėptuvėje kelios dėžės daug naudingų medžiagų turinčių, lengvų ir maistingų užkandžių – riešutų, džiovintų vaisių, kondensuoto pieno, medaus, džiūvėsių, įvairiausių kruopų, makaronų, sausų sriubų pakelių, geriamojo vandens, cukraus, druskos, prieskonių.

REKLAMA

Kad užgriuvusios bėdos neatrodytų tokios baisios, o sutuoktinis negriežtų danties dėl žmonos pramanų, Rasa nupirko ir kelias dėžes alkoholinių gėrimų – vyno ir degtinės.

Uraganą JAV laiko perspėjimu

Moteris pasirūpino būtiniausiais vaistais nuo skausmo, nuo temperatūros, gerinančių virškinimą. Erdvioje slėptuvėje įrengta net drabužinė su būtiniausiais drabužiais. Pasaulio pabaiga, po kurios baigtųsi Žemės egzistavimas, Rasa netiki. Tačiau ją užvaldžiusi mintis, kad kataklizmų žmonijai nepavyks išvengti – sutriks Žemės magnetinis laukas, todėl dings elektros energija, vadinasi, bus suparalyžiuotas gyvenimas. Tam Rasa pasiruošė – prisipirko žvakių, prožektoriams elementų.

Tūkstančius litų atsargoms išleidusi verslininkė aiškina taip pasistengusi tik dėl šeimos. Pačios likimas moteriai mažiausiai rūpi, tačiau, anot jos, jei įvyktų katastrofa ir nukentėtų artimieji, sau neatleistų.

Kalbas apie pasaulio pabaigą priimti rimtai Rasą verčia pranešimai apie sparčiai blogėjančią Žemės ekologinę būklę. Rajono gyventoją ypač išgąsdino šį rudenį JAV rytinę pakrantę nusiaubęs uraganas „Sandy“.

Moteris praleidžia daug laiko žiūrėdama per Rusijos televiziją transliuojamas fatalistines laidas apie galimą pasaulio pabaigą. Ir jomis tiki.

Permainos prasidėjo

Vienos paslaptingiausių Lietuvos vietų, Merkinės piramidės įkūrėjas Povilas Žėkas tikina, kad tokių atsargumo įsikūnijimų kaip panevėžietė Rasa yra ir tarp jo pažįstamų garsių, visuomenei gerai žinomų ir gerbiamų žmonių. Anot P. Žėko, rimtai besiruošiantieji permainoms nesiviešina.

REKLAMA

„Pažįstu žmonių, kurie ruošiasi kataklizmams – įsirengia požemines slėptuves iš jūrinių konteinerių, ieško labai nuošalių būstų, kad prireikus turėtų kur tyliai pasitraukti. Jų tikslas – nerodyti savo veido žiniasklaidoje ir nieko nepasakoti. Jie supranta, kad jei afišuos savo tokią veiklą, pasirengimas neteks prasmės“, – teigė piramidės šeimininkas.

Jis pats sako, kad pasaulio pabaigos nebus, nors pripažįsta irgi kaupiantis atsargas permainoms.

„Niekada nekalbėjau apie gruodžio 21-ąją. Mano žiniomis, ta diena turėtų praeiti gana ramiai, panašiai kaip šių metų gruodžio 12-oji“, – mano P. Žėkas.

O tikintiesiems, kad tądien pasaulis sulauks pabaigos, piramidės šeimininkas siūlo ruoštis meldžiantis ir medituojant.

Anot P. Žėko, esminės permainos, kosminės spinduliuotės sužadintas Žemės apsivalymo procesas, jau prasidėjo – pasaulį vieną po kito drebina gamtos kataklizmai: uraganai, cunamiai, drebėjimai.

„Lietuvoje dar kol kas ramu. Bet aš tikrai nesu toks užtikrintas, kad taip liks ilgam. Gyvename pasaulyje, kuriame viskas susiję. Jei kur nors vyksta didesnių pokyčių, jų pasekmes – ekonomines, politines, socialines – pajuntame ir mes“, – teigė piramidės kūrėjas.

Sunkiajam periodui duoda trejus metus

2012-uosius P. Žėkas vadina pasirengimo metais.

„Jeigu neapgauna ne tik mano, bet ir artimųjų bei bičiulių vizijos, jau kitų metų pavasarį gali prasidėti sunkmečio banga“, – mano piramidės šeimininkas.

Anot jo, sunkusis periodas gali trukti porą – trejetą metų, bent iki 2015-ųjų pabaigos. Per tą laiką, P. Žėko teigimu, teks pertvarkyti ne tik finansus, bet ir perkainoti vertybes, tarpusavio santykius, pakeisti požiūrį į gamtą.

REKLAMA

Tačiau P. Žėkas pabrėžia, kad jo įžvalgos nėra pagrįstos nei moksliškai, nei logiškai.

Pasak piramidės šeimininko, kad perėjimas, prisitaikymas prie kitokio pasaulio ir gyvenimo ritmo būtų lengvesnis, verta pasirūpinti atsargomis.

P. Žėkas pasakoja, kad jo artimieji permainoms pradėjo pirmiausia ruoštis dvasiškai, kad ateitį pasitiktų be baimės, su tikėjimu ir viltimi.

„Visų pirma svarbu įveikti baimes ir prisirišimus prie to, kas laikina. Tuomet, kai bus ramu kas benutiktų, kai žmogus suvoks, kad jis visų pirma yra ne kūnas, o siela ir neliks mirties baimės, galima kalbėti ir apie fizinį pasirengimą“, – sako P. Žėkas.

Išgyventi padės ūkis

Jo šeima atsargas kaupė pamažu ir ypač atsakingai, įvertinę, kokių daiktų ir įgūdžių gali prireikti užgriuvus bėdoms – jei sutriktų elektros energijos tiekimas, kiltų nedidelio masto neramumai.

„Kalbu apie kur kas mažesnes nelaimes nei karas. Tokiai nepasiruoši, jei taip atsitiktų, visi liktume vienoje valtyje“, – mano piramidės dvasinis vadovas.

Žėkai pasistengė, kad jų ūkis taptų kuo savarankiškesnis – prieš trejetą metų ėmėsi auginti ožkas, o ruošdamiesi permainoms įsigijo karvę, patys kepa duoną, spaudžia sūrius.

Pavasarį, galvodami apie būtiną sukaupti maisto rezervą, pasisodino daugiau daržų, o rudenį masiškai konservavo, džiovino daržo ir sodo gėrybes.

Šeima aruodus prikrovė ryžių, grikių, įvairių kitų kruopų, konservuotų žirnelių, kukurūzų, medaus, mėsos ir žuvies konservų. Anot P. Žėko, atsargos kauptos „su sveiku protu“, tai yra atkreipiant dėmesį į jų galiojimo laiką. Esant bėdai vandenį semtų iš šulinio. Šeima prisipirko higienos reikmenų, degtukų, žvakių.

REKLAMA

P. Žėko teigimu, atsargos kaupiamos sąmoningai galvojant apie kasdienius poreikius.

Iš rezervo dešimt žmonių išgyventų pusmetį. Tiek suplanuoti leido finansinės galimybės.

„Dėl to, kad vasarą gali įvykti kažkokie kataklizmai, per daug nesijaudinu. Kol šilta, išgyventi padės pati gamta. Svarbiausia – vasaros sulaukti“, – mano piramidės dvasinis vadovas.

Lietuva rami

Į Česukų kaimą pasimelsti Merkinės piramidėje atvažiuojantys žmonės ypač dažnai jos šeimininko klausia apie pasaulio pabaigą. P. Žėkas senjorams pataria pasirūpinti maisto ir vaistų atsargomis, tačiau su saiku. Jaunimą ragina mokytis ir siekti savo tikslų. Pasak piramidės įkūrėjo, labiausiai keistis pasiruošusios ir pokyčiams imliausios jaunos šeimos.

P.Žėko teigimu, prognozuojamoms permainoms pasaulyje skiriama gerokai daugiau dėmesio nei Lietuvoje. Išlikimo judėjimas ypač populiarus JAV. Ten leidžiamos knygos, mokančios, kaip išgyventi prasidėjus apokalipsei, perkamos slėptuvės, neva turinčios apsaugoti, jei į Žemė įsirėžtų asteroidas ar sprogtų branduolinė bomba, tonomis kaupiamos maisto atsargos. O Rusijoje labiau paplitusios fatalistinės nuotaikos, neva artėja visą sunaikinsianti pasaulio pabaiga.

Ūkininkas pasišarvojo

Vyriausia Panevėžio rajono Nibragalio kaimo dainininkė, 89-uosius einanti Petronėlė Kurulienė gruodžio 21-osios laukia ramia širdimi. Kalbos apie pasaulio pabaigą jai tik juoką kelia, mat tokių jau pergyveno ne vieną.

Labiausiai įsiminė turėjusi ateiti trečiajame dešimtmetyje.

Tuomet dar vaikui visam gyvenimui įspūdį padarė gretimo kaimo ūkininkas Šaparnis, atsakingai pasiruošęs pasaulio pabaigai – miegoti vakare atgulė apsirengęs kaip laidotuvėms.

REKLAMA

„Žmogus save pasišarvojo – apsivilko geru vilnoniu kostiumu, kad per pasaulio pabaigą gražiai atrodytų“, – prisiminusi iki šiol juokiasi P. Kurulienė.

Nibragalietės teigimu, jos tėveliai niekada netikėjo jokiomis pabaigomis. Tačiau kai dangų nurausvindavo Šiaurės pašvaistė, ne vienas kaimo žmogus puldavo žegnotis.

„Pamenu, kartą naktį į mišparus ėjom. Šiaurės pusėje tokią ryški pašvaistė mirguliavo. Vaizdas gražus, bet niekam linksmumo nebuvo, tik nerimas ėmė. Tų pašvaisčių matydavom dažnai. Žmonės kalbėjo, kad sulauksim karo arba pasaulio pabaigos. Karas ir užėjo“, – pasakojo P.Kurulienė.

Siūlo klausyti dvasininkų

Pasaulio pabaiga įvyks. Taip skelbia krikščionių tikėjimas. Tik niekas negali atsakyti, kada jos sulauksime. Panevėžio Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios klebonas Romualdas Zdanys nuramina, kad tikrai dar ne gruodžio 21-ąją, todėl tikinčiųjų bažnyčioje laukia Kalėdų dieną.

„Mano šio pasaulio pabaiga bus tada, kai vieną vakarą atgulęs miegoti stosiu Viešpaties akivaizdoje. Kada nors tas ištiks visus ir linkiu kiekvienam to sulaukti vėliau, ne anksčiau“, – sako klebonas.

R. Zdanio teigimu, jei ir ateis pasaulio pabaiga, vienintelis tinkamas būdas jai pasirengti – paruošti širdis susitikimui su Viešpačiu. Jokie makaronai ir kruopos tada nebeišgelbės.

O jei širdis vis tiek nerami, klebonas siūlo daugiau klausyti dvasininkų, o ne mistinių pranašysčių.

Pabaigos lauks protų mūšyje

Ne pranašystėmis, o atmosferoje vykstančiais reiškiniais pasikliaunanti Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Klimatologijos skyriaus vedėja Audronė Galvonaitė juokauja nesiruošianti anapus ir neva lemtingąją gruodžio 21-ąją ketina sužaisti protų mūšyje.

REKLAMA

„Kažin kokių ypatingų meteorologinių reiškinių, galinčių sukelti pasaulio pabaigą, tikrai nematome. Tik ciklonai, kaktomis mušdamiesi vienas su kitu, pūgas kelia“, – teigia A. Galvonaitė.

Vis dėlto, anot jos, dėl aktyvesnės saulės ir padidėjusio magnetinio lauko gali pasitaikyti elektros energijos tiekimo sutrikimų. Tačiau net jei taip ir įvyktų, klimatologė nemato reikalo panikuoti.

„JAV, kur kas labiau priklausoma nuo elektros energijos tiekimo nei Lietuva, išgyveno „Sandy“ ir toliau gyvena. Tai kodėl Lietuvai, žemaaukščių namų kraštui, panikuoti?“ – mano A. Galvonaitė.

Inga KONTRIMAVIČIŪTĖ

ALBERTAS
2012-12-17 22:20:46
KADA BAIGSIS TAS SARLATANIZMAS,KURIS TAPO PAJUOKOS OBJEKTU...
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
piramidėj velnias tupi? 2015-03-11 21:05:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar esi turėjęs stabmeldiškų daiktų, traukiančių šėtoną? (pvz., velnio, svetimų dievų figūrėlės, Buda, skarabėjus – reinkarnacijos simbolis Egipte, šėtono simbolis – Belzebubas („musių valdovas“), Ozyris, indų dievybių figūrėlės, afrikietiškos kaukės (susijusios su kulto apeigomis), maginių savybių turintys daiktai, piramidės, Horo piramidė, mandalos, spiritistų duoti daiktai, jing jang, anch (ankh; Nilo raktas) ženklai, pranašo akis, OM ženklas, Horo akis, kiti įtartini ženklai, dažnai esantys ant suvenyrų arba bižuterijos iš egzotiškų kraštų, Tolimųjų Rytų, Afrikos, indiški smilkalai (skirti konkrečioms dievybėms), kiti smilkalai, lempelės ir kulto reikmenys, visi daiktai, įskaitant ir drabužius, iš indiškų parduotuvių, kimono, kiniškos vėduoklės (pagal Feng Šui, turinčios nukreipti energijos nutekėjimą) ir kiniški porceliano dirbiniai (dažnai papuošti kiniškais maldų tekstais), kamasutra, energetiniai plakatai (pvz., su lotoso žiedais), akmenys ir kristalai, kuriems priskiriamos kokios nors energetinės arba maginės savybės, Ki-Gongo (Qi-Gong) rutuliai, Feng šui priklausantys kabančių varpelių arba vamzdelių vėrinys, vadinamas „sapnų sekliu“, Tibeto varpeliai, DNS spiralė, zodiako ženklai, kinų horoskopo ženklai, žaislai, primenantys velnią, baidykles arba slibinus, drabužiai, marškiniai, etiketės su satanistiniais ženklais (velnio atvaizdu)).   ATSAKYTI
DARBAI RODO VISK 2013-01-22 00:43:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

Modernios raganos ir tokią pat veikla užsiimantys vyrai ( ateities spėjikai) raganiai

Raganavimas daug bendra turėjo su magijos veiksmais. Atliekami darbai buvo grindžiami veiksmo magija ir žodžio magija. Žodžio magijai priklausė užkalbėjimai, pirmykštės maldos. Įvairius maginius veiksmus matriarchato laikais atlikinėjo moterys, geriau sugebančios bendrauti su antgamtiniu pasauliu, ypač su dvasiomis, galėjusiomis paveikti savo naudai gamtos reiškinius, numalšinti giminės arba genties priešus, taip pat suteikti bendruomenei gerovę, išgydyti ligas.
Raganos norėdamos sukelti audrą, perkūniją, žaibus, mosteli savo paslaptinga raudona lazdele. Tuoj pakyla vėjas, pradeda temti, žaibuoti ir daužytis Perkūnas. Norėdamos sulaikyti kilusią audrą, išblaškyti tamsybes, raganos meta savo raudoną lazdelę aukštyn į tamsą, sakydamos: „Bangpūty, tu imk šį pavidalą", ir tuoj visa gamta nurimsta.

Raganos stabdo vis didėjančią žmogaus sėkmę. Jos galinčios atimti ar pakeisti deivės Laimos žmogui skirtą dalią, sveikatą, atsiųsti ankstyvą senatvę, tarpusavio nesantaiką, daugelį kitų nesėkmių. Raganos sukeliančios skausmą, sielvartą, neapykantą primindamos, kad gyvenime niekas negali išvengti nei gėrio, nei blogio, tarp klestėjimo ir nykimo turi būti pusiausvyra, visa gamta ir žmonės nėra amžini, nepajudinami, kad jie visi mirtingi.

Kai vėjo pučiami rugiai vilnija, žmonės sako, kad raganos karpo varpas. Jos kerpa ir gerai augančias avių vilnas, nujodo gerus arklius. Raganos galėdavo atimti javų derlių, karvių pieną, medžiotojams nubaidyti žvėris, o žvejams žuvis. Skraidė ore, skleidė kibirkštis ir ugnį. Didžiausia raganų veikla būdavusi per vasaros solsticiją, kai augalijos ir gyvūnijos suklestėjimas pasiekdavo kulminaciją ir tada jos savo galia siekdavo tai sustabdyti.štraukos iš knygos „ Aklas aklųjų vadovas " „Kadangi jie tarnauja velniui, tad jiems padedančios jėgos yra pragaro piktosios dvasios, tie patys išvaryti iš Dangaus angelai, dabar patapę demonais. Savo galių jie neprarado ir naudoja jas tarnaudami šėtonui ir jo tarnams šioje žemėje, – visokio plauko magams, būrėjoms, ekstrasensams, ar Merkinės piramidės šeimyninės rangos sukčiams. Turiu žodį ir Merkinės merui – jei miesto valdžia nesustabdys šios veiklos, gausus bus psichikos ligonių derlius Lietuvoje, o farmacijos verslo rykliams iš kur pasipelnyti… Na, o jei ši sukčių ir velnio tarnų veikla toleruojama dėl miestelio šlovės, lai žino, kad Merkinės „piramidė“ – ne Cheopso, tad ir „šlovė“ kitokia. Liūdnos mišios laukia daugelio… O netikrus stebuklus piramidėje režisuoja šio pasaulio dievaitis, šėtonas ir jo tarnai demonai, bei apakinti arba klastingi žmonės: „Jų atveju šito amžiaus dievas (šėtonas) apakino netikinčiųjų protus, kad nematytų Kristaus garbės Evangelijos spindėjimo….Ir visa ši veikla vadinama paprastai – okultizmas!... Tai nėra nepavojinga ir nereikšminga! Tai – nuodėmė ir pasišlykštėjimas Dievui!“
   ATSAKYTI
DARBAI RODO VISK 2013-01-22 00:42:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

Modernios raganos ir tokią pat veikla užsiimantys vyrai ( ateities spėjikai) raganiai

Raganavimas daug bendra turėjo su magijos veiksmais. Atliekami darbai buvo grindžiami veiksmo magija ir žodžio magija. Žodžio magijai priklausė užkalbėjimai, pirmykštės maldos. Įvairius maginius veiksmus matriarchato laikais atlikinėjo moterys, geriau sugebančios bendrauti su antgamtiniu pasauliu, ypač su dvasiomis, galėjusiomis paveikti savo naudai gamtos reiškinius, numalšinti giminės arba genties priešus, taip pat suteikti bendruomenei gerovę, išgydyti ligas.
Raganos norėdamos sukelti audrą, perkūniją, žaibus, mosteli savo paslaptinga raudona lazdele. Tuoj pakyla vėjas, pradeda temti, žaibuoti ir daužytis Perkūnas. Norėdamos sulaikyti kilusią audrą, išblaškyti tamsybes, raganos meta savo raudoną lazdelę aukštyn į tamsą, sakydamos: „Bangpūty, tu imk šį pavidalą", ir tuoj visa gamta nurimsta.

Raganos stabdo vis didėjančią žmogaus sėkmę. Jos galinčios atimti ar pakeisti deivės Laimos žmogui skirtą dalią, sveikatą, atsiųsti ankstyvą senatvę, tarpusavio nesantaiką, daugelį kitų nesėkmių. Raganos sukeliančios skausmą, sielvartą, neapykantą primindamos, kad gyvenime niekas negali išvengti nei gėrio, nei blogio, tarp klestėjimo ir nykimo turi būti pusiausvyra, visa gamta ir žmonės nėra amžini, nepajudinami, kad jie visi mirtingi.

Kai vėjo pučiami rugiai vilnija, žmonės sako, kad raganos karpo varpas. Jos kerpa ir gerai augančias avių vilnas, nujodo gerus arklius. Raganos galėdavo atimti javų derlių, karvių pieną, medžiotojams nubaidyti žvėris, o žvejams žuvis. Skraidė ore, skleidė kibirkštis ir ugnį. Didžiausia raganų veikla būdavusi per vasaros solsticiją, kai augalijos ir gyvūnijos suklestėjimas pasiekdavo kulminaciją ir tada jos savo galia siekdavo tai sustabdyti.štraukos iš knygos „ Aklas aklųjų vadovas " „Kadangi jie tarnauja velniui, tad jiems padedančios jėgos yra pragaro piktosios dvasios, tie patys išvaryti iš Dangaus angelai, dabar patapę demonais. Savo galių jie neprarado ir naudoja jas tarnaudami šėtonui ir jo tarnams šioje žemėje, – visokio plauko magams, būrėjoms, ekstrasensams, ar Merkinės piramidės šeimyninės rangos sukčiams. Turiu žodį ir Merkinės merui – jei miesto valdžia nesustabdys šios veiklos, gausus bus psichikos ligonių derlius Lietuvoje, o farmacijos verslo rykliams iš kur pasipelnyti… Na, o jei ši sukčių ir velnio tarnų veikla toleruojama dėl miestelio šlovės, lai žino, kad Merkinės „piramidė“ – ne Cheopso, tad ir „šlovė“ kitokia. Liūdnos mišios laukia daugelio… O netikrus stebuklus piramidėje režisuoja šio pasaulio dievaitis, šėtonas ir jo tarnai demonai, bei apakinti arba klastingi žmonės: „Jų atveju šito amžiaus dievas (šėtonas) apakino netikinčiųjų protus, kad nematytų Kristaus garbės Evangelijos spindėjimo….Ir visa ši veikla vadinama paprastai – okultizmas!... Tai nėra nepavojinga ir nereikšminga! Tai – nuodėmė ir pasišlykštėjimas Dievui!“
   ATSAKYTI
Apsaugai nuo titanų 2013-01-17 20:21:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Yra knygos " AKLIEJI" ir " AKLAS AKLŲJŲ VADOVAS" internete. Iš jų sužinosite apie Česukų burbule- tinkle vyksiančią velniavą- satanijos karalystę ten.   ATSAKYTI
Lietuvos satanija 2013-01-17 20:18:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KELETAS KOMPETETINGŲ INSTITUCIJŲ NUOMONIŲ APIE MERKINĖS PIRAMIDĖS KOMPLEKSO NEW AGE: „Vyskupas S. Tamkevičius dėl trišonės reikalingumo atsako taip: “Dievo malonei gauti jokie vamzdeliai nereikalingi. Kas bando “vamzdelių” ar kitokių daiktų bei veiksmų pagalba susirišti su “dieviška energija” ir panaudoti ją gydymui ar kitiems tikslams elgiasi kaip eilinis šamanas ar burtininkas. Čia nieko bendro nėra su katalikų tikėjimu. Kur atsiranda tikėjimo stoka, ten atsiveria žalia gatvė prietarams. Piramidės yra viena iš “New age” apraiškų, kuri nieko bendro neturi su rimtu tikėjimu.” „Kauno Vyskupijai Klausimas: Kas mėnesį lankaus Merkinės piramidėje, nes ten įdomiau nei mano bažnyčioje. Mano sesuo ten vyksta, prikalbino mane. Kaimynas sakė, kad girdėjo kalbant Marijos radijuje, jog tai netoleruojama oficialiosios mano Bažnyčios. Pats Žėkus kalba, kad jis krikščioniškai meldžiasi, bet jo raštai man sukėlė įtarimą. Ar reikia laisvintis, jei važinėjau apie septynerius metus ten, į Česukus, melstis, ėmiau komuniją, gėrau vandenį, vaikščiojau čakriniais ratais, meldžiau energijos iš Švenčiausiosios Trejybės trijų kryžių? Tai darė daug mano pažįstamų draugų . Atsakymas: Kadangi visa tai, ką darėte lankydamasis Merkinės piramidėje, yra nekrikščioniška, bet perpildyta religinėmis praktikomis, sumaišytomis su pagoniškais dalykais, jums reikėtų tai pataisyti išpažintimi, jei per tą laikotarpį dar neišpažinote, ką padarėte. Sunku ką nors patarti dėl šv. Komunijos, nes neaišku, kur jūs ją priimdavote – Merkinės piramidėje ar kokioje nors bažnyčioje? Sudalyvavus tos piramidės apeigose ir po to norint bažnyčioje priimti šv. Komuniją, pirma reikėtų prieiti išpažinties ir apgailėti padarytą kaltę. Egzorcistas reikalingas tuomet, jei būtų aiškių ženklų, kad galėtų būti apsėdimo reiškinių.“ „ Klausimas Ortodoksų bažnyčios kunigui: Georgijus: Ar tai ne šamanizmas? Kunige Vitalijau, malonu, kad atsakote lietuviškai.Noriu paklausti Jūsų nuomonės apie Merkinės( Česukų) piramidę. Galima ten vykti melstis, skaityti P. Žėko knygelę ” Žodis, apšviečiąs pasaulį” , Dvasinė informacija Skaitiniai google, kur Merkinės piramidė.Mūsų dauguma tikinčiųjų ten vyksta, priima sakramentą paplotėlio pavidale, geria vandenį, garbina devą tėvą , kuris neva sukurtas Dievo Tėvo. Ekskursijos vyksta ten, masiniai garbina tuos tris kryžius, kuriuose nukryžiavota Dievas Švenčiausioji Trejybė.Dėkoju už atsakymą! Sudievu! kun.Vitalijus: Georgijui “Laba diena, žinoma, Jūs teisus, ši vieta okultinė, ten važiuoti ir dalyvauti apeigose ar kitaip kaip pagerbti, melstis, naudotis ten duodamomis priemonėmis - nusižengimas 1 ir 2 Dievo įsakymams. Nei ortodoksams, nei katalikams ten važiuoti ir dalyvauti nedera.” ” Klausimas: “Loreta: Merkinės piramidė GJK ! Ar galiu skaityti Povilo Žėko raštus, o taip pat vykti Į Merkinės piramidę. Komentarai Merkinės bažnyčios puslapyje, kitur nurodo, kad tai prieštarauja Bažnyčiai. Ar tikrai taip? Sudiev. Atsakymas: Panaros Pilnų namų bendruomenės svečių knygoje: “Jeigu esate katalikė ir norite gyventi oriai, kaip Dievo vaikas, skaitykite Šventąjį Raštą ir Katalikų Bažnyčios katekizmą, nesileiskite vedžiojama už nosies netikrų pranašų. Jeigu Jums pakeliui su New Age, tada galite nekreipti dėmesio į Katalikų Bažnyčios įspėjimus.“ ” Remigijus: Remigijus ir kiti klausia apie Merkinės piramidę. Klausia ką šiuo klausimu galime jiems paaiškinti. Panevėžio vyskupija be kita ko atsako: …….” Piramidės valdovas, Povilas, teigia, kad paslaptingas balsas nurodė jam tikslius piramidės matmenis, medžiagų sudėtį, jos orientaciją. Liepė pakabinti kryžių, tarsi jis pats savaime ką nors reikštų. Bet gi suprantame, kad esmė yra ne kryžius, o Nukryžiuotasis. Piramidės sienas Povilas vadina Švenčiausios Trejybės vardais. Jis teigia, kad kiekviena siena žmogų veikia skirtingai. Taip Dieviškųjų asmenų veikla tyčia ar netyčia prilyginama tarsi kokiai energijai. Bet Dievas nėra energija, Dievas yra asmuo. Povilas sako: „Gydo Dievas, o ne aš“. Įdomu, apie kokį Dievą jis kalba. Tikri išgydymai krikščionybėje vyksta tik per Jėzų Kristų. Čia gi apie Kristų nekalbama. Čia gydo beasmenis, bevardis dievas. O tai jau kvepia antikrikščioniškuoju New Age‘u. Verčia sunerimti ir tas balsas, duodantis Povilui tiesioginius nurodymus, diktuojantis knygą apie pasaulio pabaigą. Ar tai iš Dievo? Tai labiau primena mediumo bendravimą su neaiškaus plauko (: jeigu jos kartais plaukuotos dvasiomis, arba ateities spėjimus. Atrodo, kad Povilas nuoširdžiai tiki tuo ką daro. Todėl galima įtarti, kad jis yra tiktai ledkalnio viršūnėlė, kad kažkas juo manipuliuoja, naudojasi. Nežinau ar taip yra. Bet viena jo praeities detalė, manau, yra labai iškalbinga. Povilo motina dirbo Alytaus medvilnės kombinate. Ten buvo organizuojamos ekstrasensų paskaitos. Motina jose ištikimai lankėsi kartu su savo sūneliu. Paskaitas skaitė Lietuvos, Rusijos ekstrasensai. Paskaitose lankėsi ir jos bendradarbės. Viena iš jų liudijo, kad ten buvo kalbama ir apie kažkokias palapines kaip metodą bendrauti su Dievu. Palapinė ir piramidė. Labai panašios formos. Galbūt ta piramidė vaikystėje girdėtų paskaitų vaisius? Ta pati bendradarbė liudijo, kad visame tame, ką daro Povilas, atpažįsta tai, kas buvo kalbama ekstrasensų paskaitose. Dar vienas įdomus dalykas. Prieš pastatant piramidę Povilas kalbėjo apie tai, kad laukymė, kurioje numatoma statyti piramidę bus ruošiama specialia energetika! Įdomu ar Lurdas, Šiluva, Aušros vartai buvo ruošiama specialia energetika…? Matome nemažai požymių, kurie verčia abejoti tos piramidės teigiamu poveikiu, gydymo galiomis. Turime savo tikėjimą. Jėzuje galime atrasti gyvenimo pilnatvę ir džiaugsmą. Net jeigu sergame sunkia, nepagydoma liga. Jėzus yra tikrasis GELBĖTOJAS bei gydytojas. Ir jis prašo labai nedaug, tik garstyčios grūdelio dydžio tikėjimo. Kun. Marius” Jūsų dėmesiui taip pat išsamesnė studija kunigo dr. Roberto Rumšo Merkinės klebono, kurią radome “XXI amžiuje” - nelaukti net pradžios? Pamelavo ir dar kaip tie demonų agentai. Naglai mulkina žmones…“ Povilas žėkas: „Tikrąja aukščiausiojo lygmens meile sielos myli savo dvasinės šeimos „galvą“ dvasią, o ši meilę jaučia savo kūrėjui – Dievui. Tačiau dvasios taip pat myli ir žmones, kurie dalyvauja jų dvasinėms šeimoms priklausančių sielų tobulėjime. Žmonės patiria netgi dvasių meilę, jeigu ugdo jų sielas. Dvasios rūpinasi savo sielų „indais“ žmonėmis, net gali aplankyti mus – apsireikšti, atsiųsti mums gaivinančios energijos, sustiprinti mūsų kūnus. Kai kreipiamės į Dievą prašydami pagalbos, dažnai mums gelbsti dvasia, kurios šeimai priklauso mūsų siela. Taip pat dvasia siekia padėti mums vystytis, tobulėti dvasiškai: eiti meilės, pažinimo, katarsinės kančios keliu. Padėdama mums dvasia rūpinasi savo dvasinės šeimos sielomis.” P K. Žmonių sielos be dvasios po mirties. Pasak Povilo jas valdo po 12 sielų dvasios. Žėkų knygoj yra ta sielų valdymo shema. Krikščionybėje toks sielų valdymas po mirties suprantamas , kai valdo netyrąsios sielas demonai ar titanai Liuciferio vadovaujami. Tada , kai prarandame savo dvasią per nuodėmes, New age( magiją, ezoteriką ar okultizmą). Tai pomirtinis pragaras.“ „Bažnyčios požiūris į okultizmą ir ezoteriką - buvo ir yra neigiamas. Kun.R.Valerijus sako: “Nėra nei baltos, nei juodos magijos. Maginiai ritualai Česukų piramidėje - blogis.” Ritualais manipuliuojami tikintys, išniekinamas jų tikėjimas. Bernardinų bažnyčios, Naujujų religijų CV nario A.Peškaičio nuomone, ezoterika ir okultizmas šiuo metu įvilkti į labai patrauklius drabužius, pateikiami net kaip krikščionybės pagilinimas . Merkinės piramidės karkase po gaubtu ir kieme stovi pagoniški kryžiai, kuriuose pritvirtinta širdis, paukštis, akis . Šie kryžiai pavadinti Švč. Trejybės kryžiais. Tai teologinis nesusivokimas, nes to niekada nebuvo. Nebent norėta nukryžiuoti širdį,akį, paukštį. Tai jau satanizmo išraiška. New age naudojami terminai: energetika, karma, aura, čiakra, persikūnijimas ir kt. Okultizmo esmė - pažadinti žmogaus slaptąsias galias, kurios yra ne kas kita, kaip dvasios galimybė susitikti su tamsiųjų jėgų pasauliu. „Užsiimdamas okultizmu ir siekdamas manipuliuoti antgamtiniu pasauliu žmogus žaidžia neleistiną žaidimą, siekia santykio su šėtonu.” Merkinės piramidės valdytojai savo knyga , dvasiniais raštais, pristatydami juos, kaip skaitinius pagrindiniame Česukų piramidės svetainės puslapyje, drąstiškai žaidžia žmonėmis . Dievo neva pranešimu apie virsmą . Pataria daryti neapgalvotus žingsnius, kaip pvz. išimti pinigus iš bankų, pristato valstybės institucijas, kaip nepatikimas.Tai gali pasireikšti nepageidaujamomis pasekmėmis, psichikos sutrikimais, net apsėdimu. Dvasininkai įvardija New age nešamą blogį Merkinės piramidėje, kuris užgožia žmonių dvasios šviesą. Bažnyčios nuomonė apie Česukuose skleidžiamą New age ideologiją, ten vykdomus ritualus yra neigiama. Krikščionims ten vykti nepatartina.“
   ATSAKYTI
Su titanais kartu 2013-01-03 13:42:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Merkinijos raganos, raganiai, kam žmonėms piesko į akytes barstėt. Burėt : bus, vėliau nebus, bet vistiek žmogiukų daug pražus... Tiesa vien, kad tie, kurie pririšti prie Česukų piramidės dvasia pražus... tik egzorcistai juos gal išvaduos, jei patys supras titanų demonų apgaulę, amžiną priklausymą kundalino raudonam rate.   ATSAKYTI
Tinklas kalba už save 2012-12-23 22:53:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

PAVOJINGA MUMS IR ŽĖKAMS- TAI PARODĖ ARMAGEDONO PSEUDOPRANAŠYSTĖ: NESUPRANTA PAVOJAUS IR PATI BUVUSI KRIKŠČIONĖ ONA . SUPRASTŲ, TAI BĖGTŲ Į BAŽNYČIĄ MERKINĖS SAVO.GAL JI IRGI NESKAITO APIE TITANUS: “Straipsnyje Ona Žėkienė pasakoja :” Šiek tiek daugiau nei per metus dešimtys tūkstančių piramidės lankytojų pasirašė peticiją už “paminklinio komplekso”, kurį sudaro kupolas, piramidė ir Šv. Trejybės kryžiai, išsaugojimą.” Gerai įsiskaitykite. Kokie kryžiai – Šv. Trejybės , kokie??? Nieko tikro čia nėra: kupolas- metalstiklo tinklas, piramidė – tik pastoliai arba karkasas be sienų, o kryžiai, šėtoniniai, nes tokių niekad nebuvo ir nebus. Dievo Tėvo ir Dievo Šventoji Dvasia niekada nebuvo nukryžiuoti, kaip neturintys fizinio kūno. Merkinės piramidės pastolių savininkai su titanų diktuotine rekomendacija tai įvykdė – nukryžiavo dvasiškai Dievo Švč. Trejybę, todėl kvalifikuojami kap šėtonistiniai kryžiai . Visa titanų – vampyrų komplekso sukurtoji objekto aplinka taip pat. Žėkų biblija ir kiti raštai tai tik dar labiau patvirtina faktus, kurie čia minimi. Jei kam įdomus pragaro pinklių įrenginys galite lankyti tik kaip Grūto parką. Ten neatliekate tikiuos ritualų. Čia elkitės taip pat pataria vyskupai, Panaros klebonas. Tačiau geriau nerizikuoti įkliūti į titanų arba demonų pinkles. Smalsumas gali būt spąstai, mirtini apsilankiųsiųjų dvasiai. Be dvasios neįmanoma patekti pas mūsų Dievą SUTVERĖJĄ, o tik pas PIRAMIDĖS PASTOLIŲ KŪRĖJĄ TITANŲ TITANĄ. KAS LAUKIA TŲ DEŠIMTIES TŪKSTANČIŲ PASIRAŠIŲSIŲJŲ IR DALYVAVUSIŲ RITUALUOSE PIRAMIDĖS PASTOLIŲ- TINKLO KOMPLEKSE , KLAUSKIM KUNIGŲ IR EGZORCISTŲ! KIEK ŽINAU, SKAIČIAU – TOKIEMS ASMENIMS BŪTINA APSILANKYTI PAS KUNIGUS . PRIEŠINGU ATVEJU RIZIKUOJAME SAVO DVASIA!” SUPRATAU!BET DAUGELIS PASIRAŠIŲSIŲJŲ IR LANKANČIŲ ŠĮ VELNIŠKĄ OBJEKTĄ NESUPRATO IR NEPAMATĖ ŽENKLŲ, APSIGAVO, PASTATĖ SAVO DVASIĄ PAVOJUN! PASAULIO PABAIGOS RAGANYSTĖ ŽLUGUS. KRUOPOS BENAMIAMS. EGZORCISTAI TIKIU PADĖS TIEMS, KURIE ĮSIPAINIOJO PARAŠAIS, VALGYDAMI LIUCIFERIO "SAKRAMENTĄ" AR KITAIP BUVO ĮKLIUVĘ TINKLAN ANT STRYPŲ ČENELINGUI!
   ATSAKYTI
Man 2012-12-21 16:19:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
būt baisu tinklan lįst, ten, kur kryžiai netaisiklingi, stiklo gaubtas ant strypų su dvasiom kalbėt.   ATSAKYTI
APOKALIPSĖ ČESUKUOSE 2012-12-21 16:00:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
TIKROJI APOKALIPSĖ - VIRSMAS Į NEW AGE, LAISVAS LINDIMAS Į KUNDALINO RAUDONĄ RATĄ, KURIAME LAUKIA ,BUDI ANTIKRISTAS, KAD ŽMONĖS VIETOJ KRISTAUS GARBINTŲ TITANUS ,KURIUOS APRAŠO RAŠTUOS POVILAS : "Gruodžio 21d. (penktadienis) – Merkinės piramidė ir kupolas bus atviri lankytojams visą parą. Kviečiu atvykti visus, kurie trokštate patirti vienybę su Dievu, pajusti akivaizdų, stiprų atsaką į maldą asmeninėmis bei visuotinėmis intencijomis." Nejau neturime Dievo Sutverėjo, kad turime melstis Žėkų titanams. "Gruodžio 22 d. (šeštadienis) 13 h – kviečiu aptarti „pasaulio pabaigos“ įspūdžius, pasidalinti ateities įžvalgomis bei informacija apie dvasines būsenas, kurias patirsite pastaruoju metu." Gąsdinote žmones kaskart vis kitaip: tai bus, tai nebus nieko, bet žus apie du trečdalius rašo ir kalba TV Povilas. "Gruodžio 29 d. (šeštadienis) 13 h – dvasinių bičiulių bei daugiamečių piramidės lankytojų susitikimas. Kviečiu Merkinės piramidės erdvėje susitikti tuos, kurie čia lankėtės per pastaruosius 10 metų (2002-2012) bei patyrėte įvairių Dievo malonių. Dalinsimės savo gyvenimo džiaugsmais bei rūpesčiais. Drauge pasimelsime ir padėkosime Dievui už šio gyvenimo Stebuklą" Nereikia mums tokio stebuklo nuo titanų arba demonų, kuriuos laikote devais. "Povilas apie piramidės dievą rašo:“ mums nežinomos esybės – titanai, susiliedamos pagimdė asmenį, kuris tapo visatų sistemos kūrėju ir valdovu. Kurdami mūsų Aukščiausiąjį – Dievą Tėvą, jie įterpė į Jį ne tik kuriantįjį (gėrio), bet ir griaunantįjį (blogio) pradą." Tą griaunantį pradą gerai vykdo titanai - satanai. Dar Povilas Žėkas : ”Dievo Tėvo bažnyčios lankytojai turės būti aprūpinti aukščiausiuoju sakramentu – paplotėliais, pabuvojusiais pačiame kupolo bei piramidės centre. Tai Žodžio duona, nes į ją yra įskiepytas paties Tėvo Žodis. Vartodamas šį sakramentą žmogus sustiprins savąją sielą, o sielai padedant bus išsaugota ir kūno gyvybė bei sveikata.” Tėvo titano žodis įskiepytas į tą Liuciferio komuniją ( nori su juo suvienyt ragaujančius). Povilas Žėkas rašo : "Kurdami mūsų Aukščiausiąjį – Dievą Tėvą,.......bei sugražinti mūsų Kūrėją atgal į titanų priklausomybę." Tinklas ant piramide sudėtų strypų savaime aišku - kad mus girdėtų tik Antikristas kundalino rate. Prisiragaus, prisiragavo per dešimt metų Liuciferio kumunės žmogeliai . Daug Merkinės piramidės pastolių komplekse "uždarytų dvasiškai" tame kundalino raudonam rate. Titanai, Antikristo agentai daug prišauks savųjų: pasirašiusiųjų, besilankiusiųjų ten dažnai, naujokų... VISA TA NEW AGE YRA APOKALIPSĖS PRADŽIA PER ČESUKUS,TINKLĄ JUOSE.   ATSAKYTI
a 2012-12-18 02:41:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
tik zmogus ir gali buti toks kvailas.. bando susikurt gyvenima taip lyg gyventu amzinai :D bijo "pasaulio pabaigos" bet nesuvokia kad gali nedagyvent iki jos :D   ATSAKYTI
ALBERTAS 2012-12-17 22:20:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
KADA BAIGSIS TAS SARLATANIZMAS,KURIS TAPO PAJUOKOS OBJEKTU...   ATSAKYTI
aaa 2012-12-17 22:01:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
21d bus po keturių, o ne po 7 dienų. "Ar tikrai jau po septynių dienų pasaulį supurtys"
   ATSAKYTI

Top Video

100-metį atšventusios dvynės atskleidė paprastą savo ilgo gyvenimo paslaptį
DABAR RODOMA
100-metį atšventusios dvynės atskleidė paprastą savo ilgo gyvenimo paslaptį
DABAR RODOMA
Užfiksuotas šokiruojantis tėvų poelgis su kūdikiu: istorija kelia pyktį
DABAR RODOMA
Berniukas įsiuto dėl mamos poelgio – jo moralas nepaliks abejingų
DABAR RODOMA
Pikantiškas moters elgesys ant automobilio: netrukus buvo sulaikyta
DABAR RODOMA
Užfiksavo šlykšų pabėgioti išėjusios moters poelgį: paviešino, kad sugėdintų
DABAR RODOMA
Po paviešinto įrašo iš darbo mergina buvo atleista – klientai pašėlo
DABAR RODOMA
Laidotuves pertraukė netikėtumas: vyrui teko šokti į iškastą duobę
DABAR RODOMA
Išgyveno nemaloniausią incidentą lėktuve: keleivei prireikė palydovų pagalbos
DABAR RODOMA
Paviešintas įrašas, kaip siuntų darbuotojais apsimetę vyrai surišo šeimą ir ją apvogė
DABAR RODOMA
Moteris patyrė gyvenimo sukrėtimą: su taksi nevažiuos dar ilgai
REKLAMA
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų