Rusijoje medikai išgelbėjo vyrą, kuris pasirodė ligoninėje su peiliu krūtinėje, praneša „Life News“.

Kaip paaiškėjo, 46 metų Jevgenijus Sorokinas susižeidė dar prieš pusę paros. Jis, pabudęs lovoje savo namuose ir krūtinėje aptikęs peilį, nusprendė, kad jam būtų geriausia vykti į ligoninę.

Būdamas šoko būsenos, vyras važiavo ne taksi, o autobusu, kad sutaupytų pinigų. Šokiruoti autobuso keleiviai puolė vyrą fotografuoti.

Atvykęs į ligoninę, vyras pareiškė, kad yra įsitikinęs, jog peilis krūtinėje atsidūrė dėl jo paties kaltės: „Išgėriau naktį neblogai, įsidūriau į save peilį ir atsiguliau miegoti. Ryte atsikėliau, supratau ką pridariau ir išvykau į ligoninę“, – pasakoja Jevgenijus. „Kelyje aš bandžiau peilį uždengti striuke, tačiau žmonės vis tiek jį pastebėjo ir tuojau pat pradėjo fotografuoti mane telefonais“.

REKLAMA

Evgenijus ligoninėje (nuotr. lifenews.ru)Jevgenijus ligoninėje (nuotr. lifenews.ru)

Ligoninės medikų reakcija buvo panaši. Gydytojai pasižiūrėti į Jevgenijų atbėgo iš viso pastato.

Skubiai buvo įvykdyta operacija, ir peilis iš Jevgenijaus krūtinės buvo pašalintas. „Peilis buvo įdurtas maždaug centimetras nuo širdies ir du centimetrai nuo kepenų, tačiau lietė diafragmą. Ligoniui pasisekė, kad jam pavyko išvengti nukraujavimo“, – teigė gydytojas.

Apie nepavykusios savižudybės priežastis vyras pasakoti nenori. Jis tik teigia, kad jo gyvenimas maždaug prieš metus tapo itin prastas: žmoną pasiėmė vaiką ir išėjo, o jis pradėjo gerti. Nesusitaikęs su vienatve, Jevgenijus nusprendė pasitraukti iš gyvenimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų