Jokių sveikatos bėdų neturėjusi 9-metė dabar bendrauja tik akimis – viskas dėl auglio smegenyse

Liverpulyje nualpus mergaitei, paaiškėjo, kad ši turi nediagnozuotą smegenų auglį. Mažametė dabar gali komunikuoti tik akimis. 

„Tai mums visiems buvo didelis sukrėtimas. Abbi buvo visiškai sveika, jokių bėdų dėl sveikatos neturėjo ir džiaugėsi vasara, atostogomis rugpjūčio mėnesį, o rugsėjį grįžo į mokyklą. Nežinojome apie jokias jos sveikatos bėdas, nebuvo jokių nerimą keliančių ženklų. Tai buvo visiškai netikėta.

Tą rytą ji pasijuto prastai, bet vėliau tai praėjo, o visai prieš nualpdama ji man linksmai nusišypsojo nuo sofos, kur žiūrėjo televizorių su sese Jasmin“, – „The Liverpool Echo“ sakė mergaitės tėvas Shaunas.

Po pirminio vizito į ligoninę Liverpulyje gydytojai sakė, kad jai gyventi gali būti likę vos kelios valandos, bet Abigailė nepasidavė. Mergaitei pasireiškė paralyžiaus sindromas – ji gerai supranta, kas dedasi aplink, bet negali kalbėti ar judėti, tačiau jos tėvai sako, kad jos asmenybė niekur nedingo. 

Devynmetei reikia priežiūros visą parą, o ji bendrauja pajudindama dešinę akį, kai nori pasakyti taip, ir kairę akį, kai nori pasakyti ne.

Jos tėtis aiškina, kad auglys buvo „praktiškai neaptinkamas“, bet agresyvus. Kadangi liga yra stipriai pažengusi, jos išgydyti neįmanoma, tačiau po dviejų intensyvioje terapijoje praleistų savaičių, mergaitė jau aštuntą savaitę nepasiduoda.  

Jos šeima sako, kad gyvena šia diena ir labai vertina kiekvieną kartu su vaiku praleistą akimirką. Dviejų mergaičių tėtis Shaunas užsimena, kad šeima ieško galimybės išsinuomoti neįgaliojo vežimėliui pritaikytą automobilį, kad kai tik bus galima, galėtų kartu su Abigaile išeiti į lauką.

Šiuo metu jai reikia medikų priežiūros 24 valandas per parą, tačiau šeima tikisi, kad Kalėdoms ji galės grįžti namo. 

Shaunui ir jo žmonai Becky padėti pasidžiaugti kartu su dukra likusiu laiku sukurtas sutelktinio aukojimo tinklapis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų