Lukašenka: tarptautinė tvarka ritasi chaoso link

Autoritariškasis Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka trečiadienį pareiškė, kad tarptautinė sankloda ritasi „valdomo chaoso“ link ir kad už socialinių konfliktų stovi pasauliniai žaidėjai.

„Tarptautinė tvarka ritasi vadinamojo valdomo chaoso link. Akivaizdžiai matosi gerai apgalvotas ir surežisuotas pasaulinių žaidėjų, kartais nesiskaitančių su niekuo, net su savo žmonių interesais, veikimas“, – Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos (KSSO) Kolektyvinio saugumo tarybos sesijoje sakė A. Lukašenka. Jo žodžius citavo valstybinė naujienų agentūra BelTA.

Anot A. Lukašenkos, COVID-19 pandemija ne tik padidino tarptautinių santykių problemas, bet ir paaštrino socialinius konfliktus ir visame pasaulyje vyksta beprecedenčiai masiniai neramumai.

„Jau aišku, kad tai ne spontaniška nepasitenkinimo apraiška, kaip mums bando pavaizduoti masinio informavimo priemonėse“, – sakė jis.

Baltarusijoje jau beveik keturis mėnesius vyksta masiniai protestai dėl rugpjūčio 9-osios prezidento rinkimų, kurių laimėtoju buvo oficialiai paskelbtas A. Lukašenka, vadovaujantis šaliai nuo 1994-ųjų. Opozicija ir Vakarų demokratijos šiuos rinkimus laiko suklastotais.


Rašyti komentarą...
V
Vidas Tom
2020-12-02 20:30:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mažai liko tokių valstybių vadovų , kurie nepasiduoda globalizmui, imituojami sorošinei dermokratijai ir netampa masonų ganomomis avimis.
Pagarba batkai.
Atsakyti
-5

G
Gerbiu
2020-12-02 15:15:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Batka už tai,kad jis nepasiduoda globalistu įtakai. Tikras vyras.
Atsakyti
-14

R
Rolandas
2020-12-02 14:52:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne vakarų reikalas tegul savo šalių žiūri
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų