Liuksemburge iki gruodžio vidurio uždaromi barai ir restoranai

Liuksemburge siekiant suvaldyti COVID-19 bangą iki gruodžio 15 dienos uždaromi barai, kavinės, restoranai, kino teatrai ir sporto klubai.

Premjeras Xavier Bettelis apie suvaržymus, atitinkančius kaimyninėse šalyse jau galiojančias priemones, paskelbė pirmadienį.

Parlamentas dėl suvaržymų balsuos trečiadienį, sakė X. Bettelis. Jei priemonėms bus pritarta, jos įsigalios ketvirtadienį.

Parduotuvės dirbs toliau, o jų klientai turės laikytis socialinio atstumo ir dėvėti kaukes.

Liuksemburge yra daugiausiai COVID-19 atvejų per capita Europos Sąjungoje, nurodo Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras (ECDC). Nemažai ligos atvejų yra susiję su iš užsienio atvykstančiais darbuotojais, palaikančiais šios turtingos valstybės ekonomiką.

„Padėtis nėra katastrofiška, bet norime gauti erdvės manevruoti, pirmiausia tam, kad vidutiniuoju laikotarpiu užtikrintume normalų gydymą ligoninėse“, – sakė X. Bettelis.

Jo vyriausybė jau įvedė komendanto valandą nuo 23 val. iki 6 val. ir keturių svečių limitą namų ūkiams.

Sveikatos apsaugos ministrė Paulette Lenert sakė, kad ECDC nurodomas pastarųjų dviejų savaičių sergamumas Liuksemburge – 1 279 atvejai 100 tūkst. gyventojų – stabilizavosi, bet yra „per didelis“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų