Navalno pareiškimas: grįšiu į Rusiją

Rusų opozicionierius Aleksejus Navalnas pareiškė, kad sugrįš į Rusiją, kai visiškai atsigaus po apnuodijimo, ir sakė, jog šiuo metu jaučiasi geriau.   

Aleksejus Navalnas (nuotr. SCANPIX)

„Kalbant apie sugrįžimą ir sveikatą: man, žinoma, jau gerokai lengviau, kai kurie dalykai jau susitvarkė, kiti – dar ne, bet esu tikras, kad sutvarkysiu juos. Daug dirbu ir darau viską, kad sugrįžčiau kiek įmanoma greičiau... Mano uždavinys – kiek įmanoma greičiau atsigauti ir iškart sugrįžti į Rusiją“, – sakė Kremliaus kritikas „YouTube“ kanalo „Navalnij.Live“ eteryje. 

Anot opozicionieriaus, gydytojai neprognozuoja, kiek jam reikės laiko visiškai atsigauti.  

REKLAMA

Rugpjūčio 20 dieną A. Navalnas pasijuto blogai ir prarado sąmonę skrisdamas iš Sibiro miesto Tomsko į Maskvą. Lėktuvui skubiai nusileidus jis ilgiau kaip parą buvo gydomas Omsko miesto ligoninėje, o rugpjūčio 22 dieną perkeltas į Berlyno universitetinę ligoninę „Charite“. 

Rugsėjo pabaigoje A. Navalnas buvo išrašytas iš ligoninės ir šiuo metu tęsia reabilitaciją Vokietijoje. 

Spalio pradžioje Cheminio ginklo uždraudimo organizacija (OPCW) paskelbė, kad A. Navalnas buvo apnuodytas viena iš nervus paralyžiuojančių medžiagų „Novičiok“, neįtraukta į Cheminio ginklo konvencijos priede esantį cheminių medžiagų sąrašą.    

Tos pačios grupės nuodai buvo panaudoti 2018 metais Anglijoje prieš buvusį rusų dvigubą agentą Sergejų Skripalį ir jo dukterį. 

Rusija griežtai neigia savo atsakomybę dėl A. Navalno apnuodijimo.


Rašyti komentarą...
V
Vincas Putinas
2020-10-30 16:24:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi laukiam laukiam mes draugelio laukiam
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų