Pribloškė 17-mečio mirtis: jau buvo pasveikęs nuo koronaviroso, bet „atkrito“

17-metis moksleivis tapo jauniausia su Covid-19 siejama auka Šiaurės Airijoje. Jaunuolis buvo jau pasveikęs nuo koronaviruso, tačiau dėl neaiškių priežasčių pasijuto blogai, o netrukus ligoninėje mirė.

Pribloškė 17-mečio mirtis: jau buvo pasveikęs nuo koronaviroso, bet „atkrito“ (nuotr. SCANPIX)

Ketvirtadienį Derio mieste miręs septyniolikmetis teigiamo Covid-19 testo sulaukė prieš kelias savaites. Jis jau buvo laikomas pasveikusiu, o praėjusią savaitę atliktas koronaviruso testas buvo neigiamas. Tačiau paauglio sveikatos būklė pirmadienį netikėtai pablogėjo, jį teko vežti į ligoninę. Yra žinoma, kad Aaaronas turėjo neįvardijamų gretutinių ligų, rašoma „The Guardian“.

„Mano mylimas sūnau. Ilsėkis ramybėje. Myliu tave“, – savo feisbuko paskyroje rašė jo tėvas, Jimas Doherty. Užuojautą artimiesiems pareiškė ir futbolo klubas „Ballymoor FC“, kuriame treniravosi paauglys.

REKLAMA

Britų žiniasklaidoje skelbiama, kad Šiaurės Airijoje naujų atvejų skaičius pasiekė 840 per dieną, o ligoninėse pradeda trūkti vietų naujiems pacientams. 

Skelbiama, kad Altnagelvino ligoninėje netrukus gali būti pradėtas taikyti deguonies aparatų „dozavimas“. BBC kalbintas sveikatos apsaugos sistemos atstovas tvirtino, kad ir toliau augant sergančiųjų skaičiui gali pritrūkti deguonies įrangos, kurią teks skirstyti pagal prioritetus.

Rusijos medikai šaukiasi pagalbos. Jeigu Europoje tik kalbama apie netrukus užsipildysiančias ligonines, tai plaučių uždegimu sergančius rusus gali dešimt valandų vežioti po miestą greitąja, taip ir nesurandant gydymo įstaigos, kuri priimtų.


Rašyti komentarą...
l
lailai
2020-10-30 03:05:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
tu sekantis nes idijotas toks pat kuris kaip ir visi patikejo
Atsakyti
0

n
nu
2020-10-29 21:25:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
sirgau ..galiu pasakyt kad dar bloga po 6menesiu ...kazkas ne taip .nejuokaukit !
Atsakyti
-1

žiū
2020-10-29 23:18:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Štai jums ir pezalai, kad jaunimas neserga - net miršta.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų