Košmaras Anglijoje: gatvėje užpultam vyrui perpjauta gerklė

28-erių neįvardytos tapatybės asmuo šiuo metu Rytų Londono ligoninėje kovoja dėl savo gyvybės. Spalio 21 d. popietę, apie 13 val. 25 min., Goodmayes rajone vyras buvo užpultas peiliu ir subadytas. 40-metis užpuolikas sulaikytas.

(nuotr. anglija.today/„Twitter“)

Liudininkas naujienų portalui „MyLondon“ tvirtino, kad įvykio vietoje dirbo apie 10 policijos automobilių, medikai, o nukentėjusysis į greitosios automobilį buvo įkeltas vis dar kraujo klane.

„Popietę sulaukėme skambučio, kad Green Lane gatvėje, Goodmayes rajone vyras buvo užpultas peiliu. 28-erių vyras kentėjo nuo durtinių žaizdų, įvykio vietoje pirmą pagalbą suteikę medikai jį skubiai išgabeno į ligoninę. Jo būklė – kritinė.

Netrukus buvo sulaikytas ir 40-metis įtariamasis, jis taip pat buvo sužeistas ir išgabentas į ligoninę. Pirminiais duomenimis, auka dar bandė apsiginti. Užpuoliko sužeidimai nėra sunkūs“, – tvirtino policijos atstovas.

Medikai taip pat patvirtino, kad vyro būklė labai sunki ir atskleidė, kad patirtos durtinės ir pjautinės žaizdos – kakle.

Šaltinis: anglija.today


Rašyti komentarą...
X
Xxx
2020-10-23 08:27:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai čia viskas normalu, laisvė ir demokratija triumfuoja. Darau, ką noriu. Krušu, ką noriu. Atsakomybės jokios, nes tai laisvės suvaržymas. Džiaukitės laisve, betkada būti pripjautam, profesionalaus daktaro, ar inžinieriaus.
Atsakyti
0

.
....
2020-10-23 13:09:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzdauzyt toki gyva, tai nei kitiem siukslem rankos daugiau nekiltu pries kitus ju kilnot. Nu mano artimam kas taip padarytu, sesciau pati,bet gyvas nevaiksciotu....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų