JAV anuliavo 113 „Aeroflot“ darbuotojų vizas: skraidino į Rusiją vogtus „iPhone“

JAV valdžia apkaltino 10 žmonių elektronikos prekių, įskaitant „Apple“ produkciją, kontrabanda iš JAV į Rusiją. Nelegalia veikla užsiėmė buvę ir esami Rusijos oro linijų „Aeroflot“ darbuotojų, daugiau nei šimtui jų buvo panaikintos vizos, skelbia Niujorko valstijos prokuratūra.

„Aeroflot“ stiuardesės (nuotr. SCANPIX)

Aštuoni kaltinamieji buvo suimti, dviem yra paskelbta paieška. 

JAV prokuratūros teigimu, nusikalstamos schemos dalyviai supirkdavo JAV elektronikos prietaisus, įskaitant ir vogtus, už tai gaudami „grynųjų“ iš kurjerių, tarp kurių buvo ir buvę ar esami „Aeroflot“ darbuotojai. Vėliau kurjeriai skrydžių metu išgabendavo „krovinį“ į Rusiją, nedeklaruodami prekių.

Schema veikė mažiausiai nuo 2019 metų. Jos dalyviams pavyko iš JAV į Rusiją pergabenti įrangos už 50 mln. JAV dolerių. Daugiausiai buvo vežama „Apple“ produkcijos: „Iphone“ telefonai, išmanieji laikrodžiai ir „iPad“ planšetės. 

JAV saugumo departamentas anuliavo net 113 „Aeroflot“ darbuotojų vizų dėl šių numanomo dalyvavimo kontrabandos veikloje. 

„Aeroflot“ išplatino pranešimą, kad tarp paviešintų asmenų, kuriems buvo pateikti kaltinimai, bendrovės darbuotojų nėra. Tačiau kiek darbuotojų neteko darbo vizų neskelbiama.

 


Rašyti komentarą...
b
bum bum
2020-10-23 12:45:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesiseka rusams - juos skalpuoja visas pasaulis...
Atsakyti
0

d
darboparcija
2020-10-24 11:09:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
rusija desperatiska salis, provincijoje badas, moralinis nuosmukis
Atsakyti
0

T
Trends
2020-10-23 15:26:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
RU sucks!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų