Anglijoje sprogo daugiabutis: tarnybos praneša apie žuvusiuosius

Spalio 21 d. Vakarų Londone, Ealingo rajone nugriaudėjo sprogimas. Pranešama, kad King Street gatvėje esančiame daugiabučiame name nutekėjo dujos, kurios ir sukėlė sprogimą. Gelbėtojai iš pastato išgelbėjo keturis suaugusius ir vieną vaiką.

(nuotr. „SkyNews“)

Sprogimo židiniu kol kas įvardijama pirmame namo aukšte esanti telefonų parduotuvė „Dr Phone“, tačiau stipriai nukentėjo ir virš jos esantys butai.

Parduotuvės savininkas Jatinder Singh nelaimės akimirką nebuvo įvykio vietoje, tačiau netruko sulaukti skambučio, kad jo parduotuvė visiškai suniokota.

Nelaimės vietoje dirbęs gelbėtojų tarnybos darbuotojas Alan Brand kalbėjo, kad visi išgelbėti iš namo buvo iškeldinti kopėčiomis.

„Iš sprogimo židinio namo išgelbėjome keturis suaugusius asmenis ir vieną vaiką. Taip pat iš šalia esančių namų evakuota dar keturiolika suaugusių ir du vaikai. Specialistai kol kas dirba įvykio vietoje ir ieškoma, ar nėra įstrigusių ar besislepiančių asmenų. Operacija vis dar vyksta, prašau visų vengti šios teritorijos“, – kalbėjo jis.

Tuo tarpu „SkyNews“ praneša, kad incidento metu žuvo du asmenys.

Nelaimė užfiksuota ryte, apie 6 val. 38 min. Įvykio vietoje dirbo šeši ugniagesių ekipažai. Gatvė laikinai uždaryta.

Šaltinis: anglija.today


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų