Navalnas su šeima įsikūrė akylai policijos saugomame Vokietijos kaime

Kremliui oficialiai įvestos sankcijos už opozicionieriaus Navalno apnuodijimą cheminiu ginklu. Įvardinti ir 6 artimi Putinui asmenys, kurių sąskaitos įšaldytos Europos Sąjungoje ir Britanijoje. Tuo metu Vokietijos spauda paskelbė, kur dabar dienas leidžia apnuodijimą „Novičioku“ išgyvenęs Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas su šeima. Sveikstančio opozicionieriaus pėdsakai žurnalistus atvedė į dabar akylai policijos saugomą kaimą nuostabiame Vokietijos Švarcvalde.  

Pastarosiomis dienomis pietvakarių Vokietijos Badeno Viurtembergo žemėje esančioje Ibacho bendruomenėje – neįprastai gausiai patruliuoja policija. Vokiečių spauda skelbia, kad nedidelė gyvenvietė idiliško Juodojo miško arba kitaip Švarcvaldo kraštovaizdžio apsuptyje, slepia ypatingą svečią. Nei bendruomenės meras, nei vietos policija neatskleidžia kas jis – tik patvirtina, kad tai žinomas asmuo, kuriam reikalinga ypatinga apsauga. Čia dabar nepageidaujami nei žurnalistai, nei pašaliniai asmenys.

Tiesa „Südkurier“ žurnalistui pavyko trečiadienį užfiksuoti kadrą. Čia, esą, viešbučio laiptais su apsauga leidžiasi Aleksėjus Navalnas.

Kremliaus kritikas Vokietijoje atsidūrė rugpjūčio pabaigoje po to, kai buvo apnuodytas tik Kremliui prieinamu cheminiu ginklu „Novičiok“. Iki rugsėjo pabaigos jis buvo gydomas Berlyno ligoninėje iš kurios išrašytas, dabar, kaip aiškėja, grynu oru kvėpuoja Ibache.

Tuo metu Rusijoje pasirodė eilinė propagandinė žinutė apie apnuodijimą išgyvenusį Kremliaus kritiką. Esą, tai jo žmona galėjo jį apnuodyti, nes buvo užverbuota vakarų spectarnybų. Navalnui, panašu, patiko eilinis Kremliaus propagandistų sumanymas:

REKLAMA

„Taip ir žinojau! Pirmą kartą man irgi kilo įtarimas, kai Julia grįžo namo su „CŽV“ kepuraite, parašiutu už nugaros, racija ir dviem dėžutėm kramtomos gumos „Donald Duck“…“

Tuo metu ES ir Britanija oficialiai įvedė sankcijas Vladimiro Putino aplinkos žmonėms dėl A. Navalno apnuodijimo. Dėl sankcijų savaitės pradžioje sutarė Europos užsienio reikalų ministrai.

Sąskaitos ES ir Britanijoje bus įšaldytos ir keliauti uždrausta 6 asmenims.

Vienas jų – V. Putino kairėje sėdintis FSB vadovas Aleksandras Bortinikovas. Taip pat ir V. Putino personalo vadovas, buvęs „Rosatom“ direktorius Sergėjus Kirijenko. Ir gynybos ministro pavaduotojas Aleksėjus Krivoručko, kuris anksčiau vadovavo Kalašnikovo koncernui. Sankcijos paskelbtos ir kitam gynybos ministerijos pavaduotojui Pavelui Popovui ir dabartiniam V. Putino pasiuntiniui Sibire Sergėjui Meniailo, ir prezidento politikos direktorato vadovui Andrejui Jarinui.

Kremlius, kaip jau įprasta, sankcijas vadina nepagrįstomis ir nedraugiškomis. Ir žada atsaką.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-10-16 18:56:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiaule-fasistas apsisiko ir bijo grizti namo kur apsimelavo ir apsivoge. Rusijoje laukia baudziamoji atsakomybe uz pensininko izeidima. Kiaule skleisdama demokratija bijo net pensininku.
Atsakyti
-1

J
J.
2020-10-17 08:28:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Pensininkas" iš "Forbso" sąrašo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų