Cichanouskaja nesureikšmina jos paieškos: po mūsų pergalės kaltinimai bus panaikinti

Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja sako nesureikšminanti valdžios sprendimo paskelbti jos tarptautinę paiešką ir teigia esanti tikra, kad po Aliaksandro Lukašenkos režimo pasikeitimo visi įtarimai bus panaikinti.

S. Cichanouskaja (nuotr. Scanpix)

„Man tai nieko nauja. Mes turime tik vieną kelią – laimėti, ir būtinai laimėsime. Tuomet visi tie, kieno paieška buvo paskelbta, kurie sulaukė įvairių kaltinimų, bus reabilituoti“, – žurnalistams Vilniuje penktadienį sakė S. Cichanouskaja.

Ji sakė matanti savo ateitį Baltarusijoje „po to, kai ten pasikeis valdžia, kai tai bus saugi šalis, kurioje veikia įstatymai“.

Baltarusijos tyrimų komitetas penktadienį patvirtino, kad paskelbta buvusios kandidatės į prezidentus tarptautinė paieška pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį dėl raginimų pakenkti nacionaliniam saugumui.    

S. Cichanouskaja teigė, kad šis žingsnis nedarys jokios įtakos jos veikimui.

„Tai nedaro įtakos mano keliui. Tęsiu kovą su šiuo režimo, o po mūsų pergalės visi įtarimai bus panaikinti“, – teigė ji. 

Buvusi kandidatė prezidento rinkimuose S. Cichanouskaja į Lietuvą atvyko rugpjūtį, netrukus po to, kai atsisakė pripažinti A. Lukašenkos pergalę suklastotuose Baltarusijos prezidento rinkimuose.

Pastaruoju metu ji siekia sutelkti tarptautinę paramą prieš režimą protestuojantiems baltarusiams. Penktadienį Vilniuje S. Cichanouskaja susitiko su Kanados užsienio reikalų ministr Francois Philippe'u Champagne'u.


Rašyti komentarą...
T
Tie
2020-10-17 11:08:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per daug įbridai, gali ir neišbristi
Atsakyti
0

S
Skaitytojas
2020-10-17 21:53:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jeigu jos salininku pergales nebus? Tada ilgimetaikalejimo. Gaila moters,kam jai reikejo listi i politikos pelke.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų