Sumušta mergina slapta išsikvietė policiją apsimesdama, kad klausosi muzikos

Sumušta mergina pabėgo nuo smurtaujančio partnerio, kuris bandė ją padegti. Mergina slapta išsikvietė policiją, apsimesdama, kad klausosi muzikos.

Policijos švyturėliai (nuotr. YouTube)

Chloe Campbell (20) policiją į namus išsikvietė šnabždėdama į telefono mikrofoną, kol su savo vaikinu Billy Walshu (32) vaikščiojo po Ročdeilo miestelį, Mančesterio apylinkėse Jungtinėje Karalystėje.

Skambindama greituoju pagalbos numeriu ji sakė: „Negaliu daug kalbėti, bet mane kontroliuoja mano vaikinas ir man reikia pagalbos. Galiu jus nukreipti į savo namus, bet turiu būti atsargi.“

C. Campbell tuomet paliko liniją atvirą ir B. Walshą pergudravo paklausdama, ar jam patinka jos juodas švarkelis ir kepurė su bumbulu, kad policija juodu galėtų atpažinti. Tada ji B. Walsho paklausė: „Ar namo eisim pro Dunelmą, pro gaisrinės stotį ir tada mūsų gatve?“

Pareigūnai į įvykio vietą atvažiavo vos per kelias minutes ir suėmė B. Walshą, merginą atpažinę iš jos drabužių apibūdinimo, skelbiama dailymail.co.uk.

Vėliau teisme C. Campbell pasakojo, kaip ji buvo kankinama, smaugiama ir dusinama žiebtuvėlio dujomis. B. Walshas taip pat žadėjosi ją pamokyti, kai šešias valandas ją mušė 2017–ųjų Naujųjų metų naktį. Dėl užpuolimo vyras buvo įkalintas trejiems su puse metų.

Mergina sakė: „Billy buvo mano gyvenimo meilė ir aš niekada neįsivaizdavau, kad jis galėtų mane nuskriausti, bet labai klydau. Jis prieš mane smurtavo toje erdvėje, kurią vadinau namais ir aš bijojau, kad dėl karantino apribojimų smurto namų aplinkoje aukos bus visiškai bejėgės.

REKLAMA

Tai, kas man nutiko, gerai parodo, kaip geriausiu atveju gali būti sunku palikti smurtaujantį partnerį, bet bijau, kad dėl griežtų karantino apribojimų daugybei smurto namų aplinkoje aukų bus neįmanoma išeiti ar pasprukti nuo smurtautojų ir tai turės katastrofiškų pasekmių.

Buvo laikas, kai mes su Billy buvome susiplanavę visą gyvenimą, jis man sakė, kad su manimi nori praleisti visą likusį gyvenimą ir iš pradžių aš galvojau, kad sutikau svajonių princą.“

Pora susipažino 2016 metais ir kartu gyventi pradėjo, kai merginai tebuvo 17 metų.

„Kai tik atsikrausčiau pas jį, jis išplėšė telefoną man iš rankų ir ištrynė visus mano senų draugų kontaktus, – pasakojo mergina. – Jis man sakydavo, kad dabar jis yra vienintelis, kurio man reikia, kad dabar būsime tik mes dviese. Buvau izoliuota net nuo savo šeimos, nes jis paranojiškai bijojo, kad jam už akių mes jį apkalbinėjame.“


Rašyti komentarą...
L
Lordas
2020-10-16 08:36:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesveiki žmonės,tokius svarbu laiku izoliuoti nuo visuomenės,nes po to pasekmės būna tragiskos
Atsakyti
-3

L
Lile
2020-10-16 10:06:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesveikas siknius,tokius gydyt reikia. Bet sunku tokius paranoikus atpazint. Izoliuot tokius amziams nuo visuomenes.
Atsakyti
-6

H
Ha ha
2020-10-16 06:08:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
O as galvojau kad cia musu salyje buvo. Toj anglijoj aplamai viskas keista yra ir nepriimtina normaliam zmogui.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų