Škotijoje uždaromi barai ir restoranai

Spalio 7 d. Škotijos ministrė Nicola Sturgeon kovoje su koronavirusu ėmėsi griežtų veiksmų. Kaip skelbia BBC, nuo šio penktadienio, t. y. spalio 9 d., 18 val. Centrinėje Škotijoje privaloma užsidaryti visiems barams ir restoranams. Likusioje Škotijos dalyje suvaržymai bus šiek tiek švelnesni, tačiau nežinoma, ar ilgam.

Dalyje Škotijos įsigalioja kiek kitokie apribojimai. Barams ir restoranams bus leidžiama dirbti nuo 6 ryto iki 18 val. vakaro, vėliau uždarose patalpose esančios maitinimo įstaigos nebegalės priimti klientų ir parduoti alkoholio.

Iki 22 val. vakaro bus leidžiama dirbti tik tiems restoranams ir barams, kurie turi lauko terasas ir klientus galės priimti tik jose.

Likusioje dalyje, t. y. Greater Glasgow & Clyde, Lanarkshire, Ayrshire & Arran, Lothian ir Forth Valley regionuose visos maitinimo įstaigos penktadienį privalo užsidaryti. BBC rašo, kad Centrinėje Škotijoje gyvena apie 3,4 milijono gyventojų, į šį regioną įeina ir Glasgow ir sostinė Edinburghas.

Toks griežtas apribojimas kol kas įvedamas iki spalio 25 d.

„Pasakysiu aiškiai. Tai nėra antras karantinas. Mes neuždarome mokyklų, koledžų, universitetų. Mes neprašome žmonių užsidaryti namuose ir nekeliame panikos be reikalo. Dabar tam tikrų griežtų veiksmų imamės tik todėl, kad vėliau netektų skelbti visiško karantino.

Jei kam nors atrodo, kad šie apribojimai, kuriuos oficialiai skelbiu šiandien, yra tarsi žingsnis atgal – jūs klystate. Tai yra vardan visų mūsų ateities saugumo“, – kalbėjo ministrė.

Šaltinis: anglija.today


Rašyti komentarą...
T
T
2020-10-07 23:57:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ot tai katastrofa, tegu visus juos uzdaro maziau pijoku bus .
Atsakyti
0

k
kardfighgym
2020-10-08 22:31:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetaainė suаugušiėms, nоrintiems sūsirasti pаrtnėrį, norintiеms pаsimyleti
Atsakyti
0

A
Antanas
2020-10-11 08:54:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškas kakis!!! Visas tas cirkas, analizės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų