Trumpas bus išleistas iš ligoninės papildyta 22.21 val.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį pareiškė išvykstąs iš ligoninės, kurioje buvo gydomas dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19, ir paragino amerikiečius nebijoti šios ligos.

„Jaučiuosi iš tikrųjų gerai!“ – sakoma D. Trumpo „Twitter“ žinutėje. Joje taip pat nurodoma, kad prezidentas į Baltuosius rūmus grįš 18 val. 30 min. vietos (antradienį 1 val. 30 min. Lietuvos) laiku.

„Nebijokite COVID. Neleiskit jai dominuoti jūsų gyvenime“, – pareiškė D. Trumpas, penktadienį paguldytas netoli Vašingtono esančioje Walterio Reedo  kariuomenės ligoninėje.

„Jaučiuosi geriau nei prieš 20 metų!“ – pridūrė 74 metų prezidentas.

Kiek anksčiau pirmadienį buvo pranešta, kad Baltųjų rūmų atstovės spaudai Kayleigh McEnany , kuriai pirmadienį buvo nustatyta koronaviruso infekcija, dviejų pavaduotojų COVID-19 testai taip pat buvo teigiami, pranešė televizija CNN.

Neįvardyti šaltiniai sakė, kad kororonavirusinė infekcija taip pat patvirtinta Baltųjų rūmų spaudos tarnybos darbuotojams Chadui Gilmartinui ir Karoline Leavitt.

Kiek anksčiau pirmadienį K. McEnany paskelbė, kad jai buvo testu patvirtinta naujojo koronaviruso infekcija, praėjus trims dienoms po JAV prezidento Donaldo Trumpo hospitalizacijos dėl COVID-19.

„Mano testai nuolat būdavo neigiami, įskaitant kiekvieną dieną nuo ketvirtadienio, [bet] pirmadienį ryte mano COVID-19 testas buvo teigiamas, nors nepatyriau jokių simptomų“, – sakoma K. McEnany pranešime.

„Jokie žurnalistai, prodiuseriai ar žiniasklaidos nariai Baltųjų rūmų medicinos padalinio nėra įvardyti kaip [mano] artimi kontaktai“, – pažymėjo D. Trumpo atstovė spaudai ir pridūrė, kad sužinojusi testo rezultatus karantinavosi.

D. Trumpas praeitą penktadienį informavo, kad jam ir jo žmonai Melaniai testais buvo patvirtinta COVID-19, o prezidentas vėliau buvo hospitalizuotas karinėje ligoninėje netoli Vašingtono.

Pirmajai šalies porai testai buvo atlikti paaiškėjus, kad koronavirusu užsikrėtė artima D. Trumpo patikėtinė Hope Hicks.


Rašyti komentarą...
N
Nijole
2020-10-05 22:23:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
It tiesiog saunuolis, linkime jam sveikatos!!!
Atsakyti
-4

N
Nuomonė
2020-10-06 01:08:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
O IŠ KOKIOS LIGONINĖS BUS IŠLEISTAS? JŪS JĮ TEN LANKĖT ASMENIŠKAI, AR KAIP, JEI RAŠOT, KAD BUS IŠLEISTAS?? TAI KAD JIS NET NEBUVO JOKIOJ LIGONINĖJ, KAIP DIRBO, TAIP IR DIRBO, O BUVO JIS SAVO ORLAIVYJE, O NE LIGONINĖJ!!!IDIJOTŲ STRAIPSNIS, KURIE KOPIJUOJA NEŽINIA KĄ IR IŠ KUR. TRAMPAS NE TIK TVITERYJE SKELBIASI, O PER VISUS RYŠIUS!!! TAIP, KAD SIŪLAU AVALYNĘ KEISTI, PAKOL NEVĖLU....
Atsakyti
0

B
Birute
2020-10-06 02:31:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duok, Dieve jam sveikatos !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų