Putino žinutė Prancūzijos prezidentui: bandymai kištis Baltarusijoje yra nepriimtini

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Prancūzijos lyderiui Emmanueliui Macronui, su kuriuo trečiadienį aptarė padėtį Baltarusijoje, pasakė, kad bet kokie bandymai kištis į suverenios valstybės reikalus „yra nepriimtini“, pranešė Kremlius.

Vladimiras Putinas (nuotr. Vida Press)

V. Putinas akcentavo Rusijos „principinę poziciją“, kad „bet kokie bandymai kištis į suverenios valstybės vidaus reikalus ir išorės spaudimas teisėtai valdžiai yra nepriimtini“, sakoma vėlai trečiadienį paskelbtame Kremliaus pranešime.

Abiejų prezidentų pokalbis telefonu įvyko E. Macronui antradienį Vilniuje susitikus su Baltarusijos opozicijos lydere Sviatlana Cichanouskaja.

Daugiau apie situaciją Baltarusijoje – video reportaže:

Ragina „visiškai“ nutraukti kovas Kalnų Karabache

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Prancūzijos lyderis Emmanuelis Macronas trečiadienį telefonu aptarę padėtį Kalnų Karabache paragino „visiškai“ nutraukti kovas šiame regione ir sakė, kad yra pasirengę intensyvinti diplomatines pastangas  konfliktui išspręsti.

„Vladimiras Putinas ir Emmanuelis Macronas paragino kariaujančias šalis kuo greičiau visiškai nutraukti ugnį, deeskaluoti įtampą ir elgtis maksimaliai santūriai“, – pranešė Kremlius, kuris nurodė, kad pokalbis telefonu įvyko Prancūzijos iniciatyva.

Lyderiai deklaravo pasirengimą siekti Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Minsko grupei vadovaujančių Rusijos, Prancūzijos ir JAV pareiškimo, kuriuo būtų paraginta „nedelsiant“ nutraukti kovas ir atnaujinti derybas, nurodė Kremlius.

 


Rašyti komentarą...
B
Bardas
2020-10-01 08:05:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai, Putinai, pasiimk ta savo etatini ciulpeja.
Atsakyti
-4

B
Balionas
2020-10-01 07:36:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Makaronui paprastos žinutės ir pakaks - jo šaunumas išgaruos kaip nebuvęs.
Atsakyti
-4

D
Dangė
2020-10-01 08:48:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nykštuko su kiaulės akytėmis portretas mane gerai nuteikia darbo dienai :)
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų