Putinas: Baltarusija patiria beprecedentį išorės spaudimą

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį pareiškė, kad istorinę politinę krizę dėl ginčijamų rinkimų išgyvenanti Baltarusija patiria „beprecedentį išorės spaudimą“.

A. Lukašenka ir V. Putinas (nuotr. YouTube)

„Atsižvelgdamas į sudėtingą situaciją, kurioje atsidūrė Baltarusijos Respublika, taip pat ir patirdama beprecedentį išorės spaudimą po prezidento rikimų, norėčiau dar kartą pakartoti: Rusijos ir Baltarusijos santykių neveikia nei laikas, nei konjunktūra“, – sakė V. Putinas vaizdo kreipimesi į abiejų šalių regionų forumo dalyvius.

V. Putino teigimu, abiejų šalių santykiai turi tvirtą kultūrinių, dvasinių ir giminystės ryšių, bendros istorijos pamatą.

Baltarusijoje jau antrą mėnesį vyksta protestai prieš rugpjūčio 9-ąją įvykusių prezidento rinkimų rezultatus. Jų laimėtoju buvo paskelbtas nuo 1994-ųjų šalį valdantis Aliaksandras Lukašenka. Opozicija ir Vakarų šalys šiuos rinkimus laiko suklastotais.


Rašyti komentarą...
B
Borisas
2020-09-29 14:47:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maskva, vis nukreipia kalbą nuo protestų esmės. Juk niekas, net patys baltarusiai nepuola prieš kultūrinius, dvasinius ir giminystės ryšius, bendrą istoriją. Puola prieš suklatotus rinkimus, pamišusį autokratinį vadovą, malšinimus žiauriomis neadekvačiomis priemonėmis ir reikalauja Lukošenkos atsistatydinimo ir skaidrių rinkimų.
Atsakyti
0

a
aha
2020-10-01 15:01:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
cia gi pavydas, a vdrug suguls su kitu, saviske tvarko kada kaip nori ir kaimynka noretu taip...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų