Aleksejų Navalną paleido iš ligoninės

Rusijos politikas Aleksejus Navalnas buvo išleistas iš ligoninės Berlyne, skelbiama vokiečių ligoninės „Charite“ pranešime.

„Paciento būklė tiek pagerėjo, kad jis buvo išrašytas iš stacionaro. Aleksejus Navalnas praleido „Charite“ 32 dienas, iš jų 24 jis praleido reanimacijoje. Sprendžiant iš dabartinės paciento būklės, gydantys medikai mano, kad jo visiškas pasveikimas yra įmanomas. Tačiau kol kas dar anksti vertinti potencialias ilgalaikes šio sunkaus apnuodijimo pasekmes“, – rašoma „Charite“ pranešime. 

Garsiausias Rusijos opozicijos politikas  A. Navalnas blogai pasijuto rugpjūčio 20 dieną lėktuve, skrisdamas iš Sibiro į Maskvą. Iš pradžių jis dvi dienas praleido Rusijos ligoninėje, o vėliau buvo perkeltas į Vokietiją. 

Rugsėjo 2 dieną Vokietijos pareigūnai, remdamiesi šalies kariuomenės laboratorijos išvadomis, paskelbė, kad A. Navalno organizme aptikta nuodų iš nervus paralyžiuojančių medžiagų grupės „Novičiok“ pėdsakų.

Tos pačios grupės medžiaga, kaip teigia Londonas, 2018 metais Anglijos Solsberio mieste buvo apnuodyti buvęs Rusijos šnipas Sergejus Skripalis ir jo duktė.

A. Navalno kolegos mano, jog šio uždrausto cheminio ginklo panaudojimas rodo, kad už apnuodijimą gali būti atsakinga tik Rusijos valstybė.

Kovos su korupcija fondo įkūrėjas Aleksejus Navalnas, kuris siekė tapti Rusijos prezidentu 2018-aisiais, buvo apnuodytas nauja Rusijos spec. tarnybų laboratorijose sukurta „Novičiok“ modifikacija, rašoma vokiečių leidinyje „Die Zeit“. Leidinio teigimu, politiką norėta nužudyti, tačiau, dėl sėkmingai sutapusių aplinkybių, to nepavyko padaryti. 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-09-23 12:15:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus dabar sventas fasisto prisikelimas Hitlerio valstybeje is apnuodijimo karinemis dujomis skirtomis masiniam naikinimui.
Atsakyti
0

A
Aidas
2020-09-24 17:15:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo spektakli tai gera padare!!visu pirma jeigu jau fsb nuodytu tai ir nunuodytu arba isvis butu dinges su visa gimine be zinios,antra jeigu jau nuoditu tai nebutu leide pas vokiecius vezti o dabaige savo ligonineje nu o viso trecio tai kam jis reikalingas Putinui???ir be putino bus kas navalna pades i vieta pirmi eileje amerikosai nes greitai jis jiems nebebus reikalingas arba uz visoki smeizta ir prisiskolintus pinigus banditukai i miska nuves,is kur pas navalna babkes jeigu oficialiai jis niekur nedirba o tik liezuviu mala
Atsakyti
0

A
Anam
2020-09-23 13:08:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš - ui.
Paskaityk cheminio ginklo kontrolės mokslininkų išvadas apie novičioką idiote.
Informacija prieinama visiems.
Tik tokie debilai kaip tu per buki kad padiskstyt .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų