Navalnas kreipėsi į Rusijos teisėsaugą: atiduokite mano drabužius

Aleksejus Navalnas pareikalavo grąžinti jam drabužius, kuriuos nuo jo nurengė Omsko ligoninės personalas, nes šie daiktai gali tapti svarbiu įrodymu jo nuodijimo byloje.

„Dabar mane domina viena: mano drabužiai. Konkrečiai tai tie drabužiai, kuriais aš buvau apsirengęs nuodijimo dieną rugpjūčio 20-ąją. Trisdešimt „ikiteisminio tyrimo patikrinimo“ dienų buvo išnaudotos tam, kad būtų slepiami šie svarbiausi įrodymai. Prieš tai, kai buvo leista išvežti mane į Vokietiją, visus drabužius nuo manęs nuvilto, ir išsiuntė visiškai nuogą“, – rašė A. Navalnas savo tinklaraštyje.

Opozicionierius atkreipė dėmesį, kad 30 tyrimui skirtų parų jau praėjo. Dėl to jis norėtų atgauti savo drabužius, pažymėdamas, kad jie turėtų būti „tvarkingai supakuoti į celofaną“, rašoma RBK.

Jis taip pat pasipiktino tuo, kad Rusijoje iki šiol nėra iškelta baudžiamoji byla dėl pasikėsinimo į jo gyvybę. „Susidaro įspūdis, kad aš ne komoje buvau lėktuve, o paslydau prekybos centre ir susilaužiau koją“, – rašo A. Navalnas.

Rugsėjo 19-ąją jis „Instagram“ tinkle paviešino žinutę apie savo sveikimo procesą. Kovotojo su korupcija Rusijoje teigimu, dar neseniai jis neatpažino žmonių ir nesuprato, kaip reaguoti į aplinką, tačiau dabar jau jo būklė yra daug geresnė. 

A. Navalnas blogai pasijautė skrydžio iš Tomsko į Maskvą metu rugpjūčio 20-ąją. Lėktuvas buvo skubiai nutupdytas Omsko mieste, kur dvi dienas jam pagalbą suteikė rusų medikai. Tuomet opozicijos atstovą buvo leista perkelti į Berlyno kliniką „Charite“. Praėjus kelioms savaitėms politikas atgavo sąmonę, rugsėjo 14-ąją nuo jo buvo atjungtas dirbtinio plaučių ventiliavimo aparatas. 

REKLAMA

Mažiausiai trijų Europos šalių laboratorijos patvirtino, kad A. Navalnas buvo apnuodytas nervus paralyžiuojančios cheminio ginklo „Novičiok“ grupės preparatu. Rusų medikai tuo metu tvirtina, kad jokių nuodų politiko tyrimuose nerado. Kremliaus atstovai apkaltino Vakarui sufabrikavus A. Navalno apnuodijimo bylą.

Aleksejus Navalnas, kuris yra toliau gydomas Berlyno klinikoje „Charite“ po apnuodijimo, prieš savaitę pirmą sykį paviešino savo nuotrauką ir perdavė žinutę iš palatos. Politikas džiaugėsi tuo, kad gali pats laisvai kvėpuoti.


Rašyti komentarą...
N
Nesamone
2020-09-21 17:09:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas tu rubu neatiduos,geri rubai,ligonines vyr. gydytojas dabar nesioja ....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų