Kai savoje šalyje niekas nelaukia: Lukašenkos sūnus ir anūkės Minsko licėjuje nebepasirodys

16-metis Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos sūnus Nikolajus studijuos Maskvoje išgalvota pavarde, skelbia Rusijos žiniasklaida.

Šios informacijos patvirtinimą portalas kp.ru gavo praėjus kelioms dienoms po dviejų šalių vadovų susitikimo. Kiek anksčiau buvo skelbta, kad N. Lukašenka atsiėmė dokumentus iš Baltarusijos valstybinio universiteto licėjaus ir persikėlė į Maskvos valstybinio universiteto gimnaziją.

Buvęs Rusijos mokslų akademijos prezidentas Aleksandras Voitovičius pasakojo, kad „Baltarusijos princas“, kaip kartais žiniasklaidoje yra vadinamas A. Lukašenkos sūnus, pasižymi geromis chemijos ir biologijos žiniomis. 

„Minske Nikolajui buvo, tikriausiai, nesaugu. Lukašenkos ryžtas yra parodomasis. Jo vienintelė viltis yra ta, kad Rusija jam padės. Ir jis tikisi, kad Maskvoje sūnui bus saugu“, – pareiškė A. Voitovičius.

Aleksandras ir Nikolajus Lukašenkos

Šią informaciją kp.ru patvirtino ir buvęs KGB darbuotojas, kuris pasakojo, kad Kolią į Maskvą perkėlė slapčia. „Iš pradžių Kolią apgyvendino Baltarusijos ambasadoje Maskvoje. Situacija tokia, kad reikia galvoti apie konspiraciją“, – pažymėjo neįvardintas šaltinis. 

Jo teigimu, dėl to buvo priimtas sprendimas, kad Kolia į mokyklą įstos išgalvota pavarde. Bent kažkurį laiką jis mokysis nuotoliniu būdu.

Baltarusijos žiniasklaidoje taip pat skelbiama, kad iš Baltarusijos valstybinio universiteto licėjaus paraiškas mokytis atsiėmė ir dvi A. Lukašenkos anūkės – Anastasija ir Darija. 

REKLAMA

Anksčiau buvo skelbiama, kad Nikolajus Lukašenka mokslo metus pradėjo Pamaskvės prestižinėje privačioje mokykloje „Prezident“. Tačiau šios mokymo įstaigos vadovybė pareiškė, kad moksleivio tokia pavarde jų sąrašuose nėra. Tiesa, tai nereiškia, kad Nikolajus ten nesimoko išgalvota pavarde.

Baltarusijos prezidentas, kurio valdžios nepripažįsta Vakarų šalys, Aleksandras Lukašenka davė interviu Rusijos valstybinės žiniasklaidos atstovams. Jis pripažino, kad „kažkiek užsisėdėjo valdžioje“, tačiau tikino, kad „tik jis vienas gali išgelbėti Baltarusiją“.


Rašyti komentarą...
A
Algis
2020-09-20 09:24:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tavęs rasytojeli niekas nepripažįsta, tu tur but vaikštau su linkeviciaus devetom kojinė...
Atsakyti
0

M
Mila
2020-09-20 15:35:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rašote visokias nesąmones
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų