Pagaliau į laisvę paleistas žurnalistas ir laidų vedėjas Dudinskis

Geros žinios iš Baltarusijos, pagaliau į laisvę paleistas žurnalistas ir laidų vedėjas Denisas Dudinskis apie įvykius Baltarusijoje TV3 žiūrovams ne kartą pasakojęs tiesiai iš protestų drebinamos Baltarusijos sostinės.

Abu su kitu sulaikytu kolega Dimitrijumi Kohno jie į laisvę turėjo išeiti dar šeštadienį, tačiau A. Lukašenkos rėžimas nenorėjo įteikti dovanos minioms demonstrantų per vakar vykusį masinį protestą.

Vaizdo įrašu, kuriuo socialiniame tinke Facebook pasidalino Deniso Dudinskio žmona ji pati skuba į žinomo žurnalisto glėbį, kuris dar rugsėjo antrą dieną kaukėtų ir iki dantų ginkluotų pareigūnų buvo sulaikytas prie savo namų. Kartu su kolega Dimitrijumi Kohno jie buvo demonstratyviai suimti ir nuteisti dešimt dienų vien už tai, kad dirbo savo darbą ir teisėtai pranešinėjo apie įvykius Minske.

Denisas Dudinskis

Suėmimai sukrėtė visą Baltarusijos žurnalistų bendruomenę, nuolat persekiojamą represinių struktūrų. Abu vyrai turėjo būti paleisti dar šeštadienį, tačiau bijant, kad jie nedelsiant gali pasirodyti sekmadienį opozicijos rengiamiuose protestuose, belangėje turėjo praleisti dar vieną naktį. Tiesa, net ir tai nesugebėjo užgesinti savo humoro jausmu pagarsėjusį Dudinskį.

„Sakykim taip: pagal abipusį sutarimą… Politinės etikos požiūriu ir nesant kompromituojančių faktų, mūsų paprašė kurį laiką pabūti dar, šios įstaigos teritorijoje idant mūsų buvimas sekmadienį, mūsų hipotetinis buvimas mitinguose sekmadienį neiššauktų kokio nors rezonanso“, – sako žurnalistas Denis Dudinskij.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų