Anglijoje šiurpus lietuvio nužudymas: jauną tėvą sukapojo mačete

Anglijos Wolverhamptono miestą pirmadienio pavakarę sukrėtė šiurpus išpuolis, kai dienos šviesoje mačete buvo nužudytas jaunas vyras. BBC skelbia, kad iki mirties sukapota auka – vos 24-erių lietuvis Paulius Petrašiūnas.

Nužudytasis lietuvis ir įtariamasis dėl jo nužudymo (nuotr. Gamintojo)

Nelaimė nutiko Chevril Rise gatvėje, apie 17 val. 20 min. Išpuolį išgirdę aplinkiniai gyventojai tikina, kad šią akimirką su siaubu atsimins iki gyvenimo galo. Jie netruko iškviesti policijos pareigūnus ir medikus. Esą gatvėje girdėjosi riksmai, galiausiai pasigirdo žodžiai „nedaryk to“ (don’t do it – eng.).

Įvykio vietoje buvo ir medikų straigtasparnis, tačiau lietuvio gyvybės išgelbėti nebepavyko.

Lietuvio šeima išplatino trumpą, bet jausmingą žinutę: „Ilsėkis ramybėje, mylime tave ir visada mylėsime. Tavo mažoji sesutė tavęs labai ilgėsis. Mylėsime tave amžinai, mūsų gražusis angele“.

West Midland policijos pareigūnai išplatino ir užpuoliko nuotrauką, jis iki šiol ieškomas. Tai – 20-metis Sean Bulle. Pareigūnai tvirtina sulaukę nemažai skambučių ir parodymų, kur galėtų būti žudikas, tačiau jis iki šiol sėkmingai slapstosi.

REKLAMA

Bylos tyrėjas Jim Mahon kalbėjo: „Mes sunkiai dirbame ties šia byla, kad išsiaiškintume, kas įvyko tą lemtingą popietę. Jei kas nors žinote, kur galėtų slapstytis užpuolikas, prašome informuoti. Taip pat rekomenduojame būti atsargiems. Galbūt kas nors jį priglaudėte ir nieko nežinote apie įvykdytą išpuolį“.

Nepatvirtintais duomenimis, lietuvis pažinojo savo žudiką.

šaltinis: anglija.today

 


Rašyti komentarą...
J
Jolita
2020-07-15 15:29:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila jauno tevelio
Per trumpa Laika, antra lietuviska auka
Vos ne visas pasaulis mitingavo uz tamsiaodzius, kad juos zudo ir skriaudzia , kan mitinguos uz sviesiu, nekaltu zmoniu mirtis?
Atsakyti
-6

L
Lt
2020-07-15 16:53:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia rasizmo nėra ? Juodas žudo baltą ir viskas normaliai.
Atsakyti
-6

J
Jonas
2020-07-15 16:26:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur demonstracija?juodaodis nužudė baltaodi!ar reikia klauptis?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų