Automobilio vagis bėgant nuo policijos rėžėsi į kitą automobilį, kuris pasirodė taip pat vogtas

JAV vogto automobilio vairuotojo policijos gaudynės baigėsi kiek netikėtai: automobilis rėžėsi į kitą eismo dalyvį. Pasirodo, kad kita transporto priemonė taip pat buvo vogta.

Policijos nuotr. (nuotr. Gamintojo)

JAV Niubergo (Portlando priemiestis) policija gavo pranešimą apie pagrobtą „Toyota Land Cruiser“ ir pradėjo jo persekiojimą. Gaudynės tęsėsi per kelis kvartalus, kol vairuotojas nesuvaldė transporto priemonės ir rėžėsi į kitą automobilį.

Suėmę nuo policijos sprukusį vairuotoją policininkai nustatė, kad antrasis automobilis taip pat buvo pavogtas kito nusikaltimo metu prieš kelias savaites. 

Pastarąjį automobilį vairavusi moteris, kaip ir į jos vairuojamą vogtą automobilį rėžęsis vairuotojas, buvo apsvaigusi nuo alkoholio ar narkotikų, pažymima „New York Times“. 

Viktoro Stolbuno sekta iki šiol mažai žinoma visuomenei, nors Perestroikos laikais jos sąrašuose šmėžavo ne vienas žinomas tų laikų vardas. Patys sektos nariai dabar yra linkę nutylėti apie tai, kas vyko uždaroje bendruomenėje, bet tie, kas prabyla, pasakoja apie žiaurų smurtą ir psichologinį terorą, kaip „auklėjimo“ priemones. 


Rašyti komentarą...
b
blek laif meters
2020-07-26 12:29:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
na tai saunuolis, apdovanot ir paminkla pastatyt
Atsakyti
0

k
karma
2020-07-26 16:48:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia ta Amerika...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų