Anglijoje lietuvei suleista mirtina vitaminų dozė: juos pardavusi tautietė sulaikyta

Rytų Londone, Forest Gate rajone, savo namuose mįslingai mirė 63-ejų lietuvė Rita Saugūnienė. Anglijos naujienų portalai skelbia, kad moteris mirė vos per kelias valandas po to, kai į veną jai buvo suleistas vitaminų mišinys organizmui stiprinti.

Vitaminų stiprinimo kursą moteriai padovanojo sutuoktinis Algirdas. Pasak vyro, jam ši dovana kainavo apie 400 svarų sterlingų.

Birželio 27 d. R. Saugūnienei buvo suleista vitaminų dozė. Praėjus vos dviem valandoms, ji pasijuto negerai, jai darėsi silpna. Pasak naujienų portalų, ji parkrito jau būdama be sąmonės. Medikai moters gyvybės išgelbėti nebegalėjo, namuose užregistruota jos mirtis.

Leidžiamus vitaminus vyras pirko iš kitos lietuvės – 54-erių Daivos Skačkovienės. Netrukus po incidento moteris buvo sulaikyta savo namuose Pietų Londone, jai pateikti kaltinimai dėl žmogžudystės. Kol vyksta tyrimas, ji laikinai išleista į laisvę. Manoma, kad vitaminų papildas taip pat yra atkeliavęs iš Lietuvos.

„The Sun“ ir „DailyMail“ portaluose rašoma, kad moteris turi patirties medicijoje, tačiau Jungtinėje Karalystėje ji dirbo be jokios legalios mediko licencijos ar kvalifikacijos.

REKLAMA

Panašaus pobūdžio į veną leidžiamų vitaminų dozės itin populiarios Holivude, apie jas ne kartą kalbėjusios ryškiausios pasaulio garsenybės, tačiau „British Nutrition Foundation“ yra išleidę keletą perspėjimų apie tokių vitaminų dozių pavojų. Esą Anglijoje tokie papildai nėra reglamentuojami, jie gali būti labai kenksmingi.

Tokio pobūdžio bylų Anglijoje nebuvo daug, todėl pareigūnai deda viskas pastangas kuo skubiau ir atidžiau ištirti šią bylą. Jų pagrindinis tikslas – perspėti gyventojus apie tokių vitaminų dozių žalą organizmui.

Pradėtas ikiteisiminis tyrimas pagreitį įgaus liepos pabaigoje. Tuomet laukia pirmasis posėdis.

Šaltinis: anglija.today.


Rašyti komentarą...
L
Lika
2020-07-13 15:25:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai perka is neaiskiu tipu visa slamsta to reikia tiketis
Atsakyti
-7

T
Tina
2020-07-13 17:36:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas......
Atsakyti
-1

x
xxL
2020-07-14 08:59:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amžiną atilsį. Apie mirusį negalima kalbėti blogai, tačiau lietuvių patarlė sako durnių ir bažnyčioje muša. Leistis į veną "vitaminus" nupirktus rūsyje - čia jau ne drąsa, tai visiškas kvailumas. Net narkomanai taip nesielgia, jei nėra visiškai degradavę. Reikia palaukti ar nebus apkaltintas vyras ir nebus rasta kad vaistininkė yra to vyro draugė ;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų