Medikai aptiko naujus gretutinių Covid-19 ligų simptomus: nukenčia burnos ertmė

Brazilijos stomatologai atskleidė dar vieną koronaviruso simptomą, kuris gali pasireikšti daliai užsikrėtusių pacientų. Medikai nustatė, kad Covid-19 susirgusiems asmenims skeldėja liežuvis, burnoje gali atsirasti opos ar kraujosruvos. 

Brazilų medikai nustatė, kad kai kuriems pacientams, gydomiems nuo Covid-19, pasireiškia įvairios burnos ertmės ligos – nuo opų iki suskeldėjusio liežuvio. Medikų teigimu, tai yra gretutinė liga, išprovokuota organizmą alinančios koronavirusinės infekcijos.

Mokslininkai taip pat nustatė, kad be anksčiau jau skelbto skonio dingimo ligos metu gali pasireikšti taškiniai kraujavimai, kandidozė, trauminės opos ir kiti įvairūs liežuvio ir burnos gleivinės pažeidimai.

„Izvestija“ kalbintų stomatologų teigimu, koronavirusu užsikrėtę diabetu sergantys pacientai dažnai skundžiasi sausumu burnoje. Tai taip pat gali būti pašalinis vaistų, skiriamų infekcijos gydymo metu, efektas, pažymi specialistai.

2020-ieji be pasaulį jau sukrėtusios pandemijos gali atnešti ir biblinio masto tragediją – Rytų Afrikos, Artimųjų Rytų, Azijos ir net Rusijos pietiniuose regionuose pastebėti gigantiški spiečiai skėrių. Jie naikina pasėlius milžiniškose teritorijose – nuo Tanzanijos, Kenijos ir Somalio iki Pakistano, Indijos ir Kinijos.


Rašyti komentarą...
G
Gitana
2020-07-12 13:48:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eikit jus nfk su ta korona
Atsakyti
-2

A
A
2020-07-13 18:37:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kaip galų gale - tai dėl Covid, dėl diabeto, ar dėl pašalinio vaistų poveikio?
Ar jau ir patiems neaišku, ką rašot?
Atsakyti
0

R
Rg
2020-07-12 15:05:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasaulio pabaiga prasidejo...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų