Sulaikyta Epsteinui paaugles galimai „tiekdavusi“ Maxwell: pažinojo ir Clintoną, ir karališkąją šeimą

Ketvirtadienį JAV buvo sulaikyta britų verslo ir pramogų pasaulio atstovė ir buvusi nešlovę užsitraukusio įtariamojo pedofilo ir finansų magnato Jeffrey Epsteino draugė Ghislaine Maxwell. Moteriai bus pateikti kaltinimai dėl bendradarbiavimo su paaugles galimai prievartavusiu J. Epsteinu.

Sulaikyta Epsteinui paaugles galimai „tiekdavusi“ Maxwell: pažinojo ir Clintoną, ir karališkąją šeimą (nuotr. SCANPIX)

66-erių J. Epsteinas JAV buvo suimtas 2019-aisiais. Jį kaltino nepilnamečių merginų, – kai kurioms iš jų buvo vos 14 metų, – suviliojimu ir vertimu užsiimti prostitucija. Praėjusių metų rugpjūčio 10-ąją jis buvo aptiktas miręs savo kalėjimo kameroje. Tyrimas nustatė, kad vyras nusižudė, nors jo advokatai ir artimieji kelia abejones dėl tokios versijos, rašoma BBC.

Kuo kaltinama G. Maxwell?

Daugelį metų J. Epsteino drauge buvusiai moteriai pateikti šie kaltinimai:

– nepilnamečių įkalbėjimas kelionėms, kurių metu reikės užsiimti neteisėtu seksu; – suokalbis su kitu asmeniu anksčiau įvardintu tikslu; – nepilnamečių transportavimas „sekso kelionių“ metu; – suokalbis su kitu asmeniu dėl transportavimo „sekso kelionių“ metu; – du melagingų parodymų atvejai.

REKLAMA

Sulaikyta Epsteinui paaugles galimai „tiekdavusi“ Maxwell: pažinojo ir Clintoną, ir karališkąją šeimą

G. Maxwell, anot tyrimą organizuojančių pareigūnų, įgaudavo nepilnamečių merginų pasitikėjimą, kvietėsi jas į kiną arba į parduotuves, klausinėdavo apie jų gyvenimą ir šeimas, o vėliau, apsimetusi drauge, „bandė pateikti kaip normalų dalyką seksualinę prievartą prieš nepilnametes aukas, aptariant seksualines temas, išsirengiant prieš auką, dalyvaujant nepilnametei auka išsirengiant, arba nepilnamečių lytinių aktų su J. Epsteinu metu“. 

G. Maxwell visus kaltinimus neigia. Kai kurios numanomos J. Epsteino aukos tvirtino, kad būtent G. Maxwell supažindino jas su verslininku. Viena jų pasakojo, kad 15 metų šios moters buvo pasamdyta dirbti J. Epsteino „masažuotoja“. Kita BBC pasakojo, kad G. Maxwell kontroliavo paaugles kaip viešnamio prižiūrėtoja. 

Praėjusiais metais G. Maxwell skundėsi, kad nuolat sulaukia grasinimų ir baiminasi dėl savo gyvybės ar sveikatos. 

Kas yra G. Maxwell?

G. Maxwell – viena iš devynių britų žiniasklaidos magnato R. Maxwello vaikų. Šis buvo laikomas SSRS draugu, jo leidiniuose pasirodydavo rinktinės Brežnevo, Suslovo, Gromykos ir kitų Rytų bloko šalių lyderių kalbos ar straipsniai. 

Moteris yra žinoma savo ryšiais aukštuomenėje abiejose Atlanto pusėse. Pavyzdžiui, būtent ji, kiek yra žinoma, supažindino J. Epsteiną su Billu Clintonu ir antruoju Elžbietos II sūnumi Andrew, su kuriuo palaikė itin artimą draugystę.

Princas Andrew laiko apkabinęs vėliau jį seksualiniais santykiais apkaltinusią Virginią Roberts. Už jų stovi G. Maxwell, 2001-ieji

Tačiau nuo 2016-ųjų moteris pradėjo vengti viešumos.

Virginia Roberts pareiškė, kad būdama 17 metų ir viešėdama pas J. Epsteiną ji užsiėmė seksu su princu Andrew. Pats Jorko hercogas tai neigia, tačiau suskubo pranešti, kad iki oficialaus tyrimo pabaigos jis nevykdys oficialių karališkosios šeimos įsipareigojimų. Būtent po jos dalies liudijimų paviešinimo jau kitą dieną J. Epsteinas buvo rastas negyvas savo kameroje.

G. Maxwell ir J. Epsteino ilgametis ryšys nėra aiškus. Jie nebuvo susituokę, bet turėjo romaną XX a. pabaigoje. J. Epsteino aplinkos žmonės liudijo, kad jis šią moterį vadino „savo pagrindine drauge“, kuri kelis dešimtmečius buvo atsakinga už jo darbuotojų priėmimą ir atleidimą. 

Neseniai buvo paskelbtas visuomenę šokiravusio tyrimo rezultatas: Vokietijos pedagogikos profesorius Helmutas Kentleris 30 metų vykdė „eksperimentą“, kurio metu pedofilams buvo leidžiama įsivaikinti benamius vaikus.


Rašyti komentarą...
H
Hm
2020-07-04 00:19:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idomu ar nesibaigs jai kaip ir Epsteinui? Beje, kas sekantis eileje?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų