Anglijoje latvis nužudė savo žmoną: našlaičiu liko vos dvejų metukų berniukas

Šeimyninis latvių šeimos konfliktas Anglijoje baigėsi dviguba mirtimi, o našlaičiu tapo vos dvejų metukų berniukas. Įsiutęs vyras iki mirties smaugė žmoną, galiausiai ir pats atėmė sau gyvybę. Kaip rašo „Mirror“, konfliktas įsiplieskė ir augo dėl to, kad kartu su sutuoktiniais apsigyveno moters mama.

Žvakutės (Fotobankas)

32-ejų Kiril Nemcev užpuolė savo 33-ejų žmoną Lana Nemceva po to, kai šie du susipyko dėl uošvės apsigyvenimo drauge. Abiejų kūnus rado kartu su šeima gyvenęs kambario nuomininkas, kuris grįžo po darbo į namus Staffordshire, Burton upn Trent mieste.

Tyrimo metu paviešinta, kad Kirilo kūnas gulėjo prieškambaryje, o jo sutuoktinės – vonios kambaryje. Taip pat paskelbta, kad Kirilo kūne rasta durtinė žaizda ties pilvu. Manoma, kad kai smaugiama sutuoktinė gynėsi, ji griebė pirmą po ranka pasitaikiusį daiktą ir smogė užpuolikui vyrui.

Sutuoktinių sūnus tuo metu buvo savo lovytėje, poros miegamajame.

Nelaimė nutiko dar praėjusiais metais, tačiau tik dabar atskleistos visos svarbiausios tyrimo detalės.

REKLAMA

Iš Latvijos į Angliją persikėlę sutuoktiniai netruko susirasti darbus. Lana įsidarbino optikos salone, Kiril – picerijoje „Pizza Express“ kepė picas.

Tyrimo metu taip pat paaiškėjo, kad nelaimės dieną per pietus vyras išgėrė stiprių vaistų nuo nerimo priepuolių ir internete ieškojo informacijos apie skyrybas.

Staffordshire Police tyrėjas Dan Ison kalbėjo, kad šeimos santykiai pašlijo, kai kelyje pasimaišė sutuoktinės mama.

„Lanos mama taip pat kartais apsistodavo jų namuose. Dažnai ji būdavo išvykusi iš šalies, tais kartais, kai grįždavo – apsistodavo drauge su dukra ir jos šeima. Nelaimės dieną ji taip pat buvo išvykusi, tačiau vėlyvą vakarą kaip tik grįžo į Angliją.

Po darbo, apie 23 val. namo grįžęs kambario nuomininkas negalėjo įeiti į namus, šie buvo užrakinti. Tačiau jam pavyko įsiropšti per vonios langą, kur jis ir pastebėjo moters kūną. Netrukus atrado ir Kirilo kūną. Jis skubiai iškvietė visas tarnybas.

Atlikę visus išsamius tyrimus galime patvirtinti, kad į mirtimi pasibaigusį konfliktą nebuvo įsimaišęs joks trečias asmuo. Surinkti parodymai rodo, kad įeimoje įtampa augo dėl Lanos motinos. Tikėtina, kad tai galėjo trikdyti šeimos santykius.

Mano nuomone, jų santykiai jau buvo kritinė būsenoje, internetinėse svetainėse buvo ne kartą ieškota informacijos apie skyrybas. Toksikologiniai tyrimai parodė, kad Kirilo kraujyje nelaimės dieną buvo šiek tiek alkoholio, vaistų, tačiau ne narkotinių medžiagų“, – kalbėjo tyrėjas.


Rašyti komentarą...
E
Emigrante
2020-07-03 12:33:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patikėk, jeigu, aš dabar gyvenčiau Lietuvoje, turėčiau daug daugiau problemų. Buvo problemų, pradžioje, tikrai buvo, bet buvo verta kovoti. Dabar esu labai laiminga. Pavydėk tyliai.
Atsakyti
-2

P
Priežastis
2020-07-02 23:38:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Emigrantai nelaimingi žmonės, kova už būvį, pinigų troškimas nualina nervų sistemą, dažnas emigrantas vartoja alkoholį, raminamuosius vaistus, antidepresantus. Esant tokiai situacijai, bet kuri priežastis galu privesti prie kraštutinių neprognozuojamų veiksmų. Šiaip tai dauguma porų turi uošves, bet dėl jų nežudo, nesižudo ir nepalieka mažamečių vaikų.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų