Dėmesį prikaustanti mugė: tokių suknelių dar nematėte

Ne tik drabužėlis, bet ir tikras skanumėlis – kasmetinio Belgijos šokolado mugės podiumu žengia pirmoji šokoladine suknele pasidabinusi manekenė.

Ir tai tik pirmoji iš keturiolikos suknelių, kurias sukūrė savo jėgas suvieniję šokolado gamintojai ir drabužių dizaineriai.

Jų polėkiui – ribų nėra. Vienos suknelės atrodo it šarvai, kitos, rodos, siuvinėtos šokoladu, o kai kurių kūrinių pagrindiniais akcentais virto ir ištaigingi galvos apdangalai.

Ir nemanykite, kad tokius drabužius sukurti yra labai lengva. Štai šią suknelę dizainerė kūrė ištisus penkis mėnesius ir pripažįsta, kad jai net pačiai sunku atskirti, kur yra audinys, ir kur slepiasi šokoladas. Tokia avantiūra ji užsiima jau ketverius metus.

Na, o kasmetinė Belgijos šokolado mugė vien ištaigingomis suknelėmis neapsiriboja. Šokoladinių drabužių madų šou yra pirmoji pramoga, kuria gali pasimėgauti lankytojai. Mugėje jie gali paragauti belgiško šokolado gamintojų skanėstų ir savo akimis pamatyti, kaip gimsta šokoladiniai gardėsiai. Mugės organizatorius tikisi, kad tris dienas vyksianti šokolado fiesta iš viso pritrauks net 25 tūkstančius smaližių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų