Kaimynus varė iš proto: metus leido arklio žvengimo įrašą

Žemutinio Naugardo teismas suėmė vieną vietos gyventoją, kuris savo bute leisdavo arklio žvengimo įrašą ir tuo ilgą laiką trikdė kaimynų ramybę. Laiptinės gyventojai nusprendė kovoti iki galo ir pasiekė, kad prieš triukšmadarį būtų imtasi precedento teisėsaugos istorijoje neturinčių priemonių. Pats įtariamasis tvirtina, kad neturėjo kito pasirinkimo.

(nuotr. tv3.lt fotomontažas) (nuotr. 123rf.com)

Policijos teigimu, vyras nuo 2018-ųjų balandžio reguliariai įjungdavo arklio žvengimo įrašą savo bute, „tuo sukeldamas psichines kančias kitiems namo gyventojams“. 

Pareigūnams pavyko nustatyti vyro atsakomybę dėl „gyventojų kankinimo“. Įtariamajam iškelta byla pagal Rusijos Baudžiamojo kodekso 2 str. 117 dalį (kankinimas), vyras yra laikomas sulaikytas. 

Vietos žiniasklaidai 46-erių J. Kondratjevas tvirtino, kad garsiai leisdavo žvengiančių arklių įrašą, kad negirdėtų iš pačių kaimynų sklindančio triukšmo. kp.ru šaltinių teigimu, vyras pastaruosius kelerius metus niekur nedirba. Anksčiau jis užsiėmė žvejybos verslu, tačiau 2014-aisiais bankrutavo, turėjo daug skolų. 

Pasak vyro kaimynų, jis buvo suimtas dviem mėnesiams. „Jį kaltina psichologiniu smurtu. Mums sakė, kad tai yra pirmas toks atvejis Rusijoje, kuomet žmogui pateikia tokius kaltinimus“, – kp.ru pasakojo J. Kondratjevo kaimynė.

Gyventojai ilgai kovojo su triukšmadariu, tačiau atvykusi policija galėjo tik išrašyti baudą niekur nedirbančiam J. Kondratjevui. Tačiau galų gale kantrybė trūko ir namo gyventojai surinko apie 50 skundų, kreipėsi į vietos valdžią ir žiniasklaidą. Netrukus namo laiptinėje pasirodė lapeliai, kuriuos 46-erių vyras pareiškė savo nuomonę: „Mano tikslas – iškeldinti visus arba kad jus išneštų kojomis į priekį! Aš esu tikras, kad man pagal įstatymus nieko nebus! Nei policija, nei valdžia, niekas mano bute nieko nedarys – per du metus nieko nedarė ir toliau nieko nedarys!“, – rašė jis namo kaimynams. 

REKLAMA

Kaimynų teigimu, iš pradžių vyras klausėsi „Rammstein“ dainų, vėliau pradėjo leisti arklio žvengimo įrašą. Kaimynai netgi žinojo „koncertų grafiką“: nuo 18 iki 21 val. leidžiamas arklio žvengimas, o nuo penkių ryto J. Kondratjevas pradėdavo stuksenti į sienas. 

Pats kaltinamasis teisinosi tuo, kad „neturėjo pasirinkimo“: „Galėjau arba klausytis, kaip jie ten visi keturi viršuje trepsi, arba pasigarsinti muziką“.  


Rašyti komentarą...
J
J
2019-12-14 07:47:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prajuokino
Atsakyti
-1

J
Jevgenijus
2019-12-14 11:53:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur tas žemutinės naugardas? Gal žemutinės Naujamiestis?
Atsakyti
0

P
Petras
2019-12-14 16:54:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir mūsų kaimynai stukseną į radiatorių naktį. Ir dar visaip kitaip. Nėra tiek kantrybės. Užsienis gelbsti. Bet giminei, gyventi leidau, tas pats. Ramybės neturi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų