Žudynės ligoninėje: žuvo 6 žmonės, užpuolikas šaudė į žmonių galvas

Rytiniame Čekijos Ostravos mieste antradienį į ligoninę įsiveržęs ginkluotas užpuolikas nušovė šešis žmones, pranešė šalies premjeras.

„Buvo keturi žuvusieji ir du sužaloti žmonės, kurie, deja, irgi mirė“, – visuomeninei Čekijos televizijai sakė ministras pirmininkas Andrejus Babišas.

Policija iš pradžių skelbė, kad užpuolikas tebeieškomas. Visuomeninis radijas kiek vėliau išplatino vaizdo medžiagą ir nuotraukas, kuriose matyti, kad policija įvykio vietoje sulaiko kažkokį asmenį, bet pareigūnai dar nepatvirtino, ar tai buvo įtariamasis.

A. Babišas sakė, kad šaudynės įvyko laukiamajame. Užpuolikas šaudė į žmonių galvas iš nedidelio atstumo, teigė premjeras. Jis sakė keliaujantis į įvykio vietą.

Pareigūnai buvo paskelbę vieno raudoną striukę vilkinčio vyriškio nuotrauką ir sakė, kad tai yra įtariamasis, bet vėliau patikslino, kad tas asmuo yra svarbus liudininkas.

Žudynės ligoninėje: žuvo 6 žmonės, policija ieško ginkluoto vyro

„Galiu patvirtinti, kad šiandien Ostravos universitetinėje ligoninėje po 7 val. (vietos, 8 val. Lietuvos laiku) [įvyko] šaudynės“, – tviteryje kiek anksčiau parašė Čekijos vidaus reikalų ministras Janas Hamačekas.

Ostrava yra įsikūrusi apie 300 km į rytus nuo sostinės Prahos.

Pareigūnai skelbia, kad iš klinikos buvo evakuoti žmonės, visoje šalyje sustiprintas saugumas.

 


Rašyti komentarą...
S
Sarunas
2019-12-10 12:07:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal pakeiskit vedamaja foto
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų