9-metį mirtinai nukankino tėvai – norėjo „išvaryti velnią“

Rusiją sukrėtė šiurpi naujiena: buvo nužudytas devynmetis berniukas. Pagrindiniai įtariamieji yra jo tėvai, motina – Baltarusijos pilietė, o tėvas – rusas. Pareigūnai dabar tiria įvairias nužudymo versijas, o viena iš jų turi religinę potekstę. Berniukas galėjo būti nužudytas „šėtono išvarymo“ ritualo metu. 

9-metį mirtinai nukankino tėvai – norėjo „išvaryti velnią“ (nuotr. YouTube)

Vietos žiniasklaidos kalbinta šeimos kaimynė tvirtino, kad „keistą kvapą skleidžiantis paketas gulėjo laiptinėje kelias dienas“. Anot moters, „kas žino, kas ten buvo, dvokia ir dvokia, gal višta kokia išmesta“. Manoma, kad tėvai iš pradžių berniuko kūną „išmetė“ laiptinėje, tačiau vėliau apsigalvojo ir užkasė netoli namų esančiame miškelyje.

E1.ru skelbiama, kad dėl įtarimų žmogžudyste buvo sulaikyta devynmečio motina. Tėvas vis dar yra paieškomas. Moteris buvo suimta Baltarusijoje, po įtariamo nusikaltimo ji pabėgo pas tėvus, rašoma „Znak“. Šio portalo teigimu, buvo sulaukta skambučio į vietos „Smurto prieš vaikus“ pasitikėjimo telefonu liniją. Taip pat yra įvardijama ir versija, kad kaimyninėje šalyje gyvenanti motinos sesuo kreipėsi į pareigūnus, kuomet išvydo savo giminaitę atvykusią be vaiko. 

Įtariamosios motinos teigimu, berniukas mirė lapkričio 5-ąją po to, kai prieš jį „smurtavo tėvas“. Anot moters, ji padėjo savo vyrui paslėpti kūną netoli namų Čkalovsko rajone, kur jie nuomojosi butą. Berniukas nužudytas buvo bute. Oficialių šaltinių nepatvirtinta informacija skelbia, kad su tėvu gali būti dar du mažamečiai. 

REKLAMA

Buvo paskelbta ir oficiali berniuko mirties priežastis: askfikcija. Jis užduso nuo į burną sukišto kaiščio. „Kommersant“ duomenimis, berniuko tėvai – radikalūs tikintieji, reguliariai kankinę savo vaiką. kp.ru duomenimis, berniuką iš pradžių talžė rimbu, o vėliau užkimšo burną kaiščiu – bandė „išvaryti velnią“. 

„Kratos metu bute buvo aptikta biblija. Tikėtina, veikė kažkokia sekta“, – cituojamas leidinyje neįvardintas šaltinis. Pareigūnai šios informacijos nekomentuoja.


Rašyti komentarą...
I
Idomu
2019-12-02 20:17:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is dalbajobu tautos ko tiketis
Atsakyti
0

B
Buratinas
2019-12-03 19:26:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greičiau duokit tėvų adresą, nes ir aš noriu iš jų varyti velnią, nes velnias gudrus, jis tikrai pas vieną iš tėvų slepiasi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų