Keliautoja laiku? Nuotraukoje iš 1898-ųjų užminė mįslę konspiracijų gerbėjams

Mergaitė iš 1898-ųjų nuotraukos – jos ilgos pintos kasytės, veido forma ir žvilgsnis – paskatino internete užgimti naujai konspiracijos teorijai apie kovotoją su pasauliniu klimato aštilimu Greta Thunberg. Anot teorijos šalininkų – švedė iš tiesų yra keliautoja laiku, į 2019-uosius atvykusi „išgelbėti pasaulį“.

(nuotr. Eric A. Hegg Photography/University of Washington) (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas

121 metų senumo nuotrauka, kurioje užfiksuoti trys vaikai, plaunantys auksą Klondaiko aukso karštinės metu. Vašingtono universteto archyvuose saugoma nuotrauka yra iš Jukono, Kanados. 

Mergaitė, sėdinti nuotraukos priekyje yra stulbinančiai panaši į 16-metę G. Thunberg.   Ši istorija netruko išplisti socialiniuose tinkluose ir apaugti konspiracijos teorijomis apie paauglę aktyvistę, kuri keliauja laiku ir bando išgelbėti Žemę. 

„Taigi, „Greta Thunberg“ šioje 120 metų senumo nuotraukoje, ir tai yra mano nauja mėgstamiausia konspiracijos teorija, – „Business Insider“ cituojamas vienas „Twitter“ vartotojas. – Greta yra keliautoja laiku, iš ateities, ir ji čia yra tam, kad mus išgelbėtų“. 

Kitiems atrodo, kad nuotrauka galėjo būti falsifikuota, nes „panašumas pernelyg didelis“.   


Rašyti komentarą...
K
Katungas
2019-11-22 17:30:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai kas ruosia dirva dideliu pinigu darymui.Nera jokios klimato kaitos,Kaip ir su ozono skylemis. Bet is ozono skyliu jau kai kas susikrove milijardus doleriu.
Atsakyti
0

.
.
2019-11-28 23:24:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klimato kaita aiškiai egzistuoja, tik Greta yra marionetė, kurią valdo aukščiau sėdintys. Jos kalbos yra parašytos kitų žmonių, ji nesiima absoliučiai jokių deramų veiksmų, kurie padėtų kovoti su užterštumu (pvz., vykimas į trečio pasaulio šalis ir ten jiems aiškinimas, kad vandenų teršimas kenkia jiems patiems). Vietoj to, ji siūlo mokiniam eiti iš pamokų į gatves ir streikuoti dėl nežinia ko.
Atsakyti
0

P
Petras
2019-11-22 19:35:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kiti bando irodyti kad Greta labai panasi i Putina.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų