Prancūzijoje sugriuvus tiltui į upę nukrito kelios transporto priemonės papildyta: 13.29 val.

Prancūzijos pietvakariuose pirmadienį sugriuvus kabamajam tiltui per Tarno upę, į vandenį nukrito lengvasis automobilis, sunkvežimis ir, galbūt, trečias automobilis, o per šią nelaimę žuvo 15 metų paauglė, pranešė vietos pareigūnai.

Prancūzija (nuotr. SCANPIX)

Keturi žmonės buvo išgelbėti, o dar kelių ieškoma, nurodė ugniagesiai ir vietos saugumo vadovas Etienne'as Guyot.

Tiltas jungė Mirpua prie Tarno ir Besjero miestus, esančius maždaug 30 km į šiaurę nuo Tulūzos.

Televizijos reportažuose buvo matyti automobilio variklio dangtis, kyšantis iš sraunios upės, ir virš vandens ratus sukantys gelbėtojų sraigtasparniai.

Iš vandens buvo ištraukti mergaitės palaikai, įvykio vietoje sakė Tulūzos prokuroras Dominique'as Alzeari. Mergaitės motiną išgelbėjo praeiviai.

Į nelaimę patekusių žmonių ieško daugiau kaip 60 gelbėtojų, įskaitant narus, ir 40 policininkų, žurnalistams sakė E. Guyot. Jis pridūrė, kad „tikriausiai yra keli dingę žmonės“.

Tarp galimai dingusių žmonių yra sunkvežimio vairuotojas ir galbūt nukritusio trečio automobilio vairuotojas, sakė E. Guyot. Pasak jo, liudininkai pranešė ant tilto dar matę mikroautobusą.

REKLAMA

Tiltas, galėjęs atlaikyti iki 19 t, buvo pastatytas praėjusio amžiaus 4-ame dešimtmetyje ir būdavo nuolat tikrinamas, pažymėjo pareigūnai.

Mirpua prie Tarno meras Ericas Oget sakė, kad šis tiltas buvo labai svarbus žmonėms, važinėjantiems į darbą Tulūzoje kitoje upės pusėje. 

Tiltu taip pat naudojosi daug pėsčiųjų, įskaitant moksleivius, sakė jis ir pavadino nelaimę „tikru sukrėtimu“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų