Moterys papasakojo, kaip Johnsonas priekabiavo – jis kaltinimus neigia

Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Boriso Johnsono biuras paneigė premjerui metus kaltinimus, kad jis prieš du dešimtmečius bandė suartėti su dviem to nepageidavusiomis moterimis.

Borisas Johnsonas (nuotr. Scanpix)

Žurnalistė Charlotte Edwardes sekmadieninio laikraščio „The Sunday Times“ skiltyje rašė, kad B. Johnsonas per vieną iškilmingą vakarienę, kurią surengė jo tuomet redaguotas žurnalas, buvo padėjęs ranką jai ant šlaunies.

„Po stalu jaučiu B. Johnsono ranką ant savo šlaunies. Jis ją suspaudžia, – rašė Ch. Edwardes. – Jo ranka aukštai man ant kojos ir po jo pirštais pakankamai mano kūno, kad staiga išsitiesčiau.“

Pasak žurnalistės, moteris, kuri sėdėjo B. Johnsonui iš kitos pusės ir su kuria ji pasikalbėjo po vakarienės, sakė jog tas pats nutiko ir jai.

B. Johnsono biuras vėlai sekmadienį paskelbė trumpą pareiškimą, kuriame sakoma: „Šie kaltinimai neteisingi.“

Tačiau Ch. Edwardes laikosi savo.

„Jei ministras pirmininkas neprisimena incidento, tai mano atmintis aiškiai geresnė už jo“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė ji.

Šie kaltinimai ministrui pirmininkui buvo mesti jo Konservatorių partijai susirinkus į metinį suvažiavimą, kurio metu didžiausias dėmesys turi tekti planuojamam JK išstojimui iš Europos Sąjungos spalio 31 dieną.

Ch. Edwardes pasakojimas patraukė kelių kairiosios pakraipos dienraščių dėmesį ir tapo aktualiu partijos suvažiavimo klausimu, nors B. Johnsonas tikėjosi per suvažiavimą sutelkti pajėgas prieš tikėtinus pirmalaikius rinkimus.

„Piktnaudžiavimas valdžia“, – rėkė „Daily Mirror“ atraštė.

„Ministras pirmininkas priverstas neigti pareiškimus, kad grabinėjo dvi moteris“, – pirmajame puslapyje skelbė „The Guardian“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų