Italijos vicepremjeras surengė politinį šou: pusnuogis įtikinėjo šalies rinkėjus

Italija karšta ne tik krizės krečiamame šalies parlamente, bet ir saulėtuose paplūdimiuose. Būtent juose euro-skeptiškasis šalies vicepremjeras Matėjus Salvinis surengė tikrą politinį šou. Kartu su poilsiautojais jis maudosi jūroje, užkandžiauja ir šokdina jaunimą. Taip pusnuogis vicepremjeras bando įtikinti šalies gyventojus palaikyti jo inicijuotus pirmalaikius rinkimus.

Rugpjūčio mėnesį italams masiškai patraukus į šalies paplūdimius čia kaitria saule pasimėgauti atvyko ir premjero posto siekiantis šalies vidaus reikalų ministras Metteo Salvinis. Įtakingas dešiniųjų pažiūrų politikas šiuo metu einantis ir vicepremjero pareigas tokį netradicinį žingsnį patraukti visuomenės dėmesį pasirinko neatsitiktinai. Praėjusią savaitę jo populistinei „Lygos“ partijai pasitraukus iš valdančiosios koalicijos, M. Salvinis dabar tiksi, kad jam pavyks parlamentą įtikinti surengti pirmalaikius rinkimus, kuriuos jis tikisi laimėti. Kol šalies spauda ir opozicija netveria pykčiu dėl šalyje keliamo naujo politinio chaoso, paprasti italai Sicilijoje, su džiaugsmu fotografuojasi ir linksminasi su įtakingu šalies politiku.

REKLAMA

„Labai vertinu politikus, kurie būna tarp žmonių, kurie leidžia su jais pabendrauti žmonėms iš Pietų. Politikai mus dažnai užmiršta“, – sako M. Salvinio remėja Stefania Di Bella. 

„Akivaizdu, ko Salvinis nori. Jo rinkiminė kompanija nesibaigia dar nuo Europos Parlamento rinkimų. Jo populiarumas auga nuo tada, kai buvo suformuota vyriausyb, besivadovaujanti prieš imigrantus nutaikyta politika, ir jis nori tuo pasinaudoti“, – teigia apžvalgininkas Gavin Jones. 

Tiesa, net ir paprasto žmogaus įvaizdį bandančiam sukurti M. Salviniui, paplūdimyje gerbėjams kartais tenka pasakyti ne. Ypač, kai paparacų apsuptyje nusifotografuoti kartu prašo vietinės gražuolės.

Apklausos rodo, kad jeigu M. Salviniui pavyks Italijos politikus įkalbėti sugrįžti iš atostogų ir pritarti jo siūlomiems pirmalaikiams rinkimams, jis gali tikėti triuškinamos pergalės. Tai ypač neramina Europos Sąjungą. Briuselis dėl deficitinio Italijos biudžeto ir šalies nenoro priimti pabėgėlių jau kurį laiką svaidosi kritikos strėlėmis su Roma. Pats euroskeptikas M. Salvinis ne kartą sakė, kad šalis apskritai turėtų pasitraukti iš Eurobloko.


Rašyti komentarą...
x
xokuss
2019-08-13 13:53:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki, aš rekomenduoju apsilankyti populiariausioje pažinčių svetainėje su puikiu paieškos varikliu, kuris suranda seksualinį partnerį - https://fuck.it/id3414 Siųsti man laišką, aš visada ten prisijungę :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų