Tokių vaizdų pamatysite tik kine: amerikiečių komandosai prieš povandeninį laivą

JAV pakrančių sargyba konfiskavo „tonas kokaino ir marihuanos“ iš kelių valčių ir vieno povandeninio laivo Ramiajame vandenyne. Taip pat buvo paviešintas įspūdingos spec. operacijos, kurią gyrė pats D. Trumpas, vaizdo įrašas.

Tokių vaizdų pamatysite tik kine: amerikiečių komandosai prieš povandeninį laivą (nuotr. Gamintojo)

Pakrančių apsaugos tarnyba tvirtina, kad sulaikytų narkotikų (17,6 tonų kokaino ir 0,4 tonos marihuanos) vertė juodojoje rinkoje – apie 569 mln. dolerių (505 mln. eurų).

Tokį kiekį narkotikų amerikiečiai konfiskavo spec. operacijos, kuri vyko nuo gegužės mėnesio, metu. Per 14 reidų tarptautiniuose vandenyse Meksikos ir Centrinės ar Pietų Amerikos pakrantėje buvo perimtas rekordinis kiekis narkotikų ir sulaikyti 55 įtariamieji.

Teisėsaugininkai paviešino ir dramatišką vaizdo įrašą, kuriame matyti kaip ginkluoti pasieniečiai atlieka nedidelio povandeninio laivo abordažą. Dideliu greičiu vandens paviršiumi plaukiantį laivą apsupo JAV pakrančių apsaugos pajėgos. Matyti, kaip pareigūnai peršoka ant povandeninio laivo ir daužydami į liuką liepia sustoti.

Holivudinį filmą primenanti juosta baigiasi tuo metu, kuomet (vis dar dideliu greičiu plaukiančio povandeninio laivos) liukas atsidaro ir viduje pasirodo akivaizdžiai išsigandę ir rankas į viršų keliantis asmuo.

Šiame povandeniniame laive buvo aptiktos 7 tonos kokaino.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų