Milžiniškas gaisras Maskvoje – liepsnoja šiluminė jėgainė (Papildyta 14:03)

Prie Maskvos esančioje jėgainėje ketvirtadienį buvo įsiplieskęs didelis gaisras, bet atviros liepsnos jau nuslopintos, pranešė pareigūnai.

Milžiniškas gaisras Maskvoje – liepsnoja šiluminė jėgainė (nuotr. YouTube)

Gaisras 27-ojoje šiluminėje jėgainėje Maskvos Mytiščių priemiestyje įsiplieskė ketvirtadienio rytą. Pasak Nepaprastųjų situacijų ministerijos pareigūnų, sužeista mažiausiai 12 žmonių.

"Rusijos katastrofų medicinos centro duomenimis, nukentėjo 12 žmonių. Vienuolikai sužeistųjų vietoje suteikta ambulatorinė medicinos pagalba; vienas žmogus hospitalizuotas Podolsko nudegimų centre", - naujienų agentūrai „Interfax" sakė vienas ministerijos atstovas.

„Atviros liepsnos užgesintos“, – pridūrė jis.

Vis dėlto į dangų tebekyla juodų ir pilkų dūmų stulpai. Dūmai ir liepsnos, kurios vienu metu kilo į 50 m aukštį, buvo matomi iš sostinės.

Kadrų iš įvykio vietos parodė televizija „Rossija 24“.

Energetikos ministerijos pareigūnas televizijai sakė, kad gaisrą sukėlė dujos, nors iš pradžių buvo skelbiama, kad užsidegė naftos cisterna.

Gelbėjimo tarnybos kovai su gaisru buvo atsiuntusios sraigtasparnių ir ugniagesių traukinių.

Maskvos meras Sergejus Sobjaninas socialiniame tinkle „Twitter“ parašė, kad miestas į elektrinę siunčia 50 ugniagesių mašinų. Netoliese esantis į Maskvą vedantis kelias buvo uždarytas.

Minima 1 060 megavatų elektrinė, kūrenama daugiausia gamtinėmis dujomis, buvo pastatyta baigiantis sovietiniams laikams ir pradėta eksploatuoti 1992 metais. Ji aprūpina elektra dalį Maskvos ir Maskvos regiono.

Energetikos ministerija nurodė, kad elektros tiekimas gyventojams nesutriks.


Rašyti komentarą...
d
dar viena
2019-07-11 16:28:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar gerai kad ne atomine o silumine. nes mums visiems butu sakes...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų